Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Різновиди та способи кріплення різьблених натяжних стель Київ ⋆ Дніпро ⋆

Класичні натяжні стелі вже стали традиційними та нецікавими. А декоративні полотна з фотодруком чи багаторівневі конструкції не здаються оригінальними, коли ринок пропонує технологію «Apply» (у перекладі з англійської – «прикласти», «прикладати»). Вона дозволяє художньо декорувати стелю різьбленим способом у вигляді малюнків невеликих квітів, геометричних фігур, метеликів, місячної поверхні, сіток, павутини та інших зображень. Вони можуть підсвічуватись, мати різний колір та фактуру за рахунок комбінації суцільного полотна та полотна з вирізами. Тобто натяжні стелі Apply стали вдалим варіантом для тих, хто хоче прикрасити свою оселю у незвичайний і привабливий спосіб.

Що таке натяжні стелі Apply? Особливості конструкції

Різьблені або Apply натяжні стелі складаються з двох полотен. Одне з цих полотен використовується як фон. Воно цілісне і покриває всю базову стелю. Колір може бути будь-яким. Головне – гармонійне поєднання із загальним інтер'єром. Друге полотно розміщується зверху фонового. У ньому вирізують різні фігури. Робочий процес починається зі складання моделі стелі на комп'ютері. Після того, як проєкт погоджується із замовником, малюнок переноситься на інше полотно.

Щоб отримати 3D-ефект на такій стелі, спочатку монтують світлодіодні світильники і тільки потім кріпиться фонове полотно.

Обидва вироби, різьблені та цілісні, можуть розташовуватися на різній відстані або щільно прилягати один до одного. Ви не обмежені у виборі кольору обох полотен, їхньої фактури, форми. Так регулюється рівень ексклюзивності конструкції.

Отвори вирізають на полотні спеціальним лазерним плотером. Вони мають абсолютно рівні та запаяні краї, що не дозволяє вирізаним малюнкам деформуватися під час сильного натягу полотна.

Обидва вироби кріпляться на спеціальний 3D профіль одночасно у два пази, що розташовані на різних рівнях. Звичайно, натяжну конструкцію можна монтувати за допомогою традиційних багетів. Але тоді треба зробити 2 багети – один кріпиться над іншим.

Які можливості відкривають різьблені натяжні стелі?

Натяжні полотна технології Apply придатні як для приміщень у класичному, так і для квартир в архітектурному стилі. Завдяки вирізаним візерункам підкреслюють особливості внутрішнього оздоблення. Наприклад, складний орнамент може чудово доповнити кімнату у східному стилі, а великі отвори округлої форми – в hi-tech. Різьблені натяжні стелі із симетричними візерунками можна комбінувати з традиційною великою люстрою, а дрібні, одиночні світлодіоди розкинути по фоновому полотну.

Використання технології Apply дозволяє:

 1. створити ексклюзивні композиції на поверхні стелі;
 2. зробити на полотні отвори різної форми та розміру;
 3. створити багаторівневі конструкції, поєднуючи матеріали різного кольору та фактури;
 4. розробити об'ємні стельові системи з використанням світлових ефектів, що візуально змінюють відстань між полотнами;
 5. створити конструкції з технологією 3D перфорації, з нанесенням фотодруку або встановленням LED-підсвічування.

Переваги і недоліки натяжних стель Apply

Різьблені натяжні стелі мають естетичний зовнішній вигляд. Однак це не єдина перевага Apply конструкцій. Завдяки особливостям своєї будови вони забезпечують високий рівень звукоізоляції. Як це відбувається? Звукові хвилі проходять крізь отвори, зроблені у покритті, і гасяться. Повітря, яке знаходиться між двома полотнами, ловить звуки і перетворює їх на теплову енергію. Тому різьблені натяжні стелі встановлюються там, де має значення як їхній привабливий зовнішній вигляд, так і звукоізоляційні властивості: офісні приміщення, криті басейни, спортзали тощо.

Apply конструкції мають такі переваги:

 • зорово збільшують розміри приміщень;
 • мають гарні звукоізоляційні властивості;
 • використовують для їхнього виробництва екологічно чисті та безпечні матеріали;
 • монтують різьблену натяжну стелю за декілька годин;
 • створюють різні комбінації разом із фотодруком, багаторівневими конструкціями, системами «зоряне небо»;
 • мають високу вологостійкість;
 • протягом тривалого терміну служби не втрачають привабливого первісного вигляду;
 • є практичними і універсальними – їх можна встановлювати у житлових будинках та громадських будівлях;
 • легко очищаються мильним розчином.

 

Різьблені натяжні стелі, проте, не позбавлені недоліків. Хоча швидше за все вони пов'язані з особливостями встановлення Apply конструкції. Наприклад, вона не підійде для приміщень із низькими стелями (менше 2,5 метрів), оскільки є багаторівневим виробом. Потрібно додаткових 8 см, а з підсвічуванням і 14 см. Крім того, конструкцію з отворами не дуже зручно чистити. Ще один недолік – це ціна. Так як різьблені натяжні стелі складаються з двох полотен, то і вартість виробу, і безпосередньо встановлення будуть оцінюватися вище, ніж купівля і монтаж класичної натяжної стелі.

На сайті компанії 5 plus подані натяжні стелі вітчизняного та зарубіжного виробництва. Наші фахівці нададуть відповіді на усі запитання щодо вибору конструкції Apply та її встановлення. Також ви можете замовити послугу замірника, дизайнера, установника в Києві, Дніпрі та інших містах України, щоб отримати ту стелю, яку ви собі хочете.

Які зображення вибрати? Варіанти малюнків різьблених натяжних стель

Технологія Apply дозволяє наносити на полотно понад 150 видів зображень, прорізаючи отвори у виробі. До сучасних дизайнерських ідей належать такі малюнки:

 • Геометричні фігури. Вони розташовуються як у строгому, так і в хаотичному порядку.
 • Абстракція. Складається з об'ємних ліній та нестандартних декоративних деталей. Допускається асиметрія.
 • Квіти. Наносяться зображення різних квітів та рослин, щоб надати м'якості та вишуканості або, навпаки, екстравагантності приміщенню.
 • Метелики. Вони можуть бути однотонними чи кольоровими.
 • Птахи. Наносяться на полотно, щоб додати в атмосферу кімнати теплоти та відчуття літа.
 • Візерунки та орнаменти. Використовуються для надання гармонії та багатогранності.
 • 3D перфорація. Додає стелі додаткової глибини.

Готові зображення можна розмістити на стелі будь-якої кімнати, зменшуючи або збільшуючи їх. Тут головне – дотриматися пропорції. Існують технічні обмеження. Наприклад, отвори повинні розміщуватись на відстані 30 см від краю полотна.

Можна замовити нанесення власного варіанта малюнка.

Фахівці компанії 5 plus візуалізують ваш ескіз на комп'ютері і створять проєкт, розроблять індивідуальну програму для верстата за готовим шаблоном та розрахують вартість.

Эстетика натяжного потолка для ванной | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Эстетика натяжного потолка для ванной | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Простой натяжной потолок для спальни | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Белый натяжной потолок в детской | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Белый натяжной потолок в детской | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Нежный натяжной потолок в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Нежный натяжной потолок в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

Можливості дизайну різьблених полотен за допомогою кольору, фактури та світла

Натяжні стелі Apply стають привабливішими за рахунок розмаїття. Наприклад, суцільне біле полотно з перфорацією відіграє роль фону, а зображення наповнюється кольором за рахунок пофарбованої підкладки. Шари розміщують або у зворотному порядку, або використовують два кольорові полотна. Оформлення приміщення контрастним способом виходить сміливим і барвистим. Різьблена натяжна стеля виділяється на тлі білих стін або іншого непомітного інтер'єру.

Ще один варіант використання кольору – це коли забарвлена ​​у декілька відтінків підкладка просвічується через отвори однотонного полотна. Наприклад, на пофарбоване суцільне полотно як тло кріплять перфоровану плівку білого кольору. Отриманий малюнок буде переливатись усіма кольорами, як веселка. Різнокольорові метелики, рибки, пташки та інші картинки органічний вигляд матимуть у дитячій.

Крім кольору, можна скористатися грою фактури. Ефектною є комбінація глянцю, сатину та матової поверхні. За рахунок використання різної фактури можна посилити 3D-перфорацію. Наприклад, матове фонове полотно у поєднанні з глянцевим візерунковим або навпаки додасть глибини стелі, зробить її акцентною деталлю всієї кімнати. Особливо яскравою і жвавою гра фактур є із вбудованою прихованою системою світлодіодів.

Що стосується освітлення, то тут також є декілька прийомів поєднання різних систем з різьбленими натяжними стелями:

 1. Світлодіодна стрічка встановлюється по периметру у пази профілю між фоновим і різьбленим полотнами. Для цього використовують спеціальні широкоформатні моделі Apply. Освітлення, встановлене у такий спосіб, – м'яке та розсіяне. Світловий ореол, що вийшов, візуально збільшує відстань між полотнами, тому зображення здається об'ємнішим. Світлодіодна стрічка може випромінювати не лише білий колір, а й інший, створюючи у приміщенні різну атмосферу.
 2. Світлодіодне підсвічування за полотном передбачає розміщення LED-панелі відповідного кольору за світлопрозорою плівкою транслюцид. Так малюнок підсвічується зсередини. Цю панель можна використовувати як додаткове джерело освітлення всієї кімнати або окремої ділянки.
 3. Точкові світильники та традиційні люстри також активно використовуються з натяжними стелями Apply. Ефектний вигляд мають різні орнаменти та візерунки, що обрамляють центральний світильник. У разі точкового освітлення можна оточувати візерунками точки світла і акцентувати на них увагу. Такий спосіб придатний для вітальні чи будь-якого іншого великого приміщення.

Якщо додати до системи освітлення програмний блок, ви зможете керувати рівнем яскравості і кольором або визначити його на початковому етапі робіт.

Тепер ви знаєте, які прийоми використовувати, щоб оформити свою стелю різьбленими конструкціями максимально ефективно. Однак не варто забувати, що конструкції Apply належать до складних. Тому є купа нюансів, які потрібно врахувати під час встановлення різьбленої натяжної стелі.

Особливості монтажу натяжних стель Apply

Різьблені стелі монтуються двома способами: у звичайні профілі настінні, які встановлені на різних рівнях, або в спеціальний багет.

Для натяжних стель Apply існує власний профіль та система кріплень. В один багет можна встановити декілька полотен за рахунок двох панелей для фіксації плівки. Таким чином, монтаж відбувається швидко, а відступ від перекриття стає мінімальним. Це дуже важливо для низьких стель. Для монтажу різьблених натяжних полотен використовуються такі профілі Apply:

 • 0 – плівки закріплюють впритул;
 • 05 – простір між фоновим та різьбленим полотном дорівнює 5 мм;
 • 8 – щілина між плівками 8 мм;
 • 40 – відстань між полотнами збільшують на 4 см.

Можна використовувати звичайні h-подібні настінні профілі. Вони дозволяють робити отвір між полотнами таким, яким його задумав дизайнер.

Різьблене оздоблення стелі придатне для будь-якого приміщення. Технологія Apply допомагає зонувати простір і змоделювати кімнату.

Наприклад, можна візуально розширити вузький коридор за рахунок візерунків Apply. Для вітальні підійде різьблена стеля з невеликими отворами по всьому периметру. У дитячу краще встановити Apply з зображеннями тварин, комах або рослин. Для ванної кімнати доречні натяжні стелі з перфорованими морськими пейзажами, бульбашками, краплями, підводним світом. У кухні чи обідній зоні над столом матиме гарний вигляд ажур. За допомогою різьблених натяжних стель ви перетворите своє житло на унікальний і затишний домашній куточок, куди приємно повертатися після робочого дня.

Щоб встановити візерункові натяжні стелі Apply, спочатку замовте візуалізацію проєкту в 5 plus. Вибирайте будь-який орнамент з інтернет-каталогу компанії або надішліть ескіз. Вимірювання та монтаж також краще довірити фахівцям 5 plus. Так ви уникнете ризику пошкодження полотен або деформації малюнка під час натягування плівки.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо