Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни

Перша думка яка відвідує кожного, хто хоче змінити інтер'єр приміщення, це думка про те, як буде виглядати квартира після ремонту. Хтось бачить майбутній ремонт в деталях, а хтось не може уявити його взагалі. У будь-якому випадку, немає необхідності винаходити колесо заново. Готові стилі дизайну інтер'єру допоможуть як реалізувати ваші мрії, так і допомогти визначитися у виборі.

Будь-який якісний ремонт вимагає певної стилізації, адже єдиний стиль приміщення створює атмосферу цілісності, завершеності, гарного смаку.

Стилі дизайну інтер'єру

исторические стили дизайна интерьера  этнические стили дизайна интерьера  современные стили дизайна интерьера
Історичні стилі , такі як рококо, бароко, готика, сподобаються любителям архаїчного затишку. Етнічні стилі припадуть до душі шанувальникам національних мотивів різних народів, стилізованих під певну територію речей (східний, єгипетський, мексиканський стиль). Сучасні стилі будуть симпатичні людям, що люблять функціональність, сміливі рішення, незвичайні деталі.

Кожен стиль дизайну інтер'єру має ряд характеристик, що вигідно відрізняють його від інших. Серед них характерні стилю кольору, форми меблів, наявність або відсутність деталей, матеріали, покриття, обриси елементів, освітлення та ін.

У дизайні інтер'єру важливо стилізувати всі елементи приміщення і фурнітури. Не обов'язково вдаватися в крайнощі і забивати приміщення елементами, які максимально яскраво передають стиль. Для створення завершеного образу буде достатньо навіть легкої стилізації стін, підлоги, стелі, меблювання, якщо доповнити їх характерними деталями.

Натяжні стелі - найбільш універсальний спосіб обробки стелі. Вони надають приміщенню естетичний вигляд, маскують нерівності поверхонь, візуально роблять кімнату більше. Ще однією перевагою натяжних стель є те, що вони представлені в широкому асортименті. Великий вибір фактур і кольорів натяжних стель дає можливість вписати таку стелю в інтер'єр будь-якого стилю.

Тому при поєднанні натяжної стелі з певним стилем інтер'єру необхідно враховувати стильові особливості кожного дизайну.

Як виглядають натяжні стелі в різних стилях дизайну інтер'єрів?

 натяжной потолок стиль - японский

Японський стиль

Етнічний різновид мінімалізму, користується великою популярністю в Європі. Японський стиль в дизайні інтер'єру грунтується на раціональному використанні простору.

Інтер'єр в японському стилі породжує атмосферу спокою і   гармонії. Для цього стилю характерна функціональність елементів, використання натуральних кольорів і матеріалів, мінімальна кількість меблів, тематичний живопис.

У дизайні інтер'єру в японському стилі гармонійно виглядатимуть натяжні стелі сатинових фактур. Колір слід вибирати близький до натурального: бежевий, білий, коричневий, можливо, зелений. Доречним продовженням дизайну приміщення може стати малюнок в японському стилі, виконаний на натяжній стелі. Також можна вдатися до цікавого дизайнерському ходу і стилізувати натяжну стелю під рисовий папір.

Хай-тек стиль

high technology — високі технології - стиль, який художньо осмислює високі технології і оспівує естетику матеріалу.

В інтер'єрі хай-тек близький до мінімалізму. Для нього характерна відсутність дрібних нефункціональних деталей, використання високотехнологічних матеріалів, гладкі й рівні поверхні, симетрія. Основні матеріали: метал, скло, дерево і пластик. В інтер'єрах стилю хай-тек часто використовують контрастне поєднання кольорів, наприклад, білого і чорного, білого і червоного.

Натяжні стелі в інтер'єрах такого стилю можуть бути як глянсові, так і матові. Вибір кольору натяжної стелі залежить від колірної гами інтер'єру, але в основному це білий або чорний колір, іноді червоний.

 натяжной потолок стиль - хайтек

 натяжной потолок стиль - прованс

Стиль прованс

З фр. провінція - стиль французької провінції 19 століття. Це дуже домашній, затишний, сонячний стиль. Інтер'єр приміщення виконується в теплих, натуральних, приємних оку тонах з використанням яскравих акцентів. В інтер'єрі стилю прованс використовується багато живих квітів і тканин з квітковими візерунками. Меблі в такому інтер'єрі як ніби вицвіли на сонці, а дерев'яні поверхні затерлися від багаторічного використання.

Натяжна стеля в інтер'єрі стилю прованс повинна підтримувати загальну атмосферу світла і затишку. Краще використовувати матові і сатинові фактури пастельних тонів, наприклад, білий, бежевий, лимонний, лавандовий, блакитний.

Модерн

Стиль, в основі якого лежить поєднання художності і практичних функцій. Модерну властиві обтічні, гнучкі несиметричні форми. Основний матеріал в інтер'єрі - дерево. Також використовуються різні поєднання дерева, мозаїки, кераміки, вітражів, каменю, порцеляни.

В основі стилю простота і функціональність, якесь єднання з природою. Для дизайну інтер'єру в стилі модерн характерне використання великої кількості меблів. Оздоблювальні матеріали прикрашають зображеннями квітів, листя, птахів.

Натяжні стелі в такому інтер'єрі можуть досить нейтрально доповнювати дизайн, а можуть стати його стилізованої частиною. У першому випадку краще вибирати матові натяжні стелі пастельних кольорів, у другому - фотодрук з імітацією вітражів або інших стильових зображень.

 натяжной потолок стиль - модерн

 натяжной потолок стиль - кантри

Кантрі стиль

Англ. соuntry & ndash; село, країна - сільський, домашній стиль родом з Англії. Основною рисою цього стилю є простота. В інтер'єрі це проявляється у відсутності химерних деталей, максимальному затишку і функціональності. Незважаючи на свої етнічні корені стиль кантрі вважається сучасним стилем, так як легко адаптується як під національні особливості інтер'єру певної країни, так і під особисті бажання людини.  

У дизайні інтер'єру в стилі кантрі використовують багато дерева, тканин, часто зустрічаються дрібні малюнки та клітина, а також речі, зроблені вручну.

Ідеально впишеться в інтер'єр біла тканинна стеля. Така стеля буде відмінно поєднуватися з дерев'яними балками, якими часто прикрашають стелі в інтер'єрах стилю кантрі.

Стиль бароко

Стиль європейської культури 17-18 століття, який перейняв любов цього часу до палацової химерності, надмірностей, пишності і величі.

В інтер'єрі ці особливості проявляються за допомогою використання великої кількості декоративних елементів, витіюватих орнаментів, динамічних, пластичних форм, великих дзеркал і ліпнини. Основні матеріали в інтер'єрах стилю бароко це золото, срібло, мармур, дерево і важкі тканини.

Головні кольори стилю - жовтий (теплий, близький до золотого), червоний і білий.

В інтер'єрах стилю бароко натяжні стелі використовуються дуже часто. Химерність стилю дозволяє комбінувати форми, кольори і фактури натяжних стель, а також щедро декорувати їх, наприклад, золотоюй ліпниною.

 натяжной потолок стиль - барроко

 натяжной потолок стиль - арт деко

Арт-деко або ар-деко

Так званий “ зоряний ” стиль архітектури і дизайну 30-х років в західноєвропейських країнах та Америці. Для стилю арт-деко характерні округлені форми, повторення контурів жіночої фігури в елементах декору, застосування контрастних кольорів, поєднання простих матеріалів з екзотичними, такими як слонова кістка, зміїна або крокодиляча шкіра.

В інтер'єрах даного стилю в основному використовують дерево, скло, шкіру, різні метали і кераміку.

Відмінним рішенням для інтер'єру в стилі арт-деко буде використання багаторівневої натяжної стелі. У таких конструкціях можна сміливо комбінувати різні кольори і фактури. Важливо доповнити таку стелю правильним освітленням. Також можна декорувати натяжну стелю в обрамленні позолочених багетів

Авангард

Прогресивний художній стиль початку 20 століття, який проявлявся в першу чергу в архітектурі. Свого часу цей стиль став революційним, так як виходив за рамки традиційної естетики. Авангард відмовляється від правил класичної творчості, традиційних форм і ліній, а натомість їм створює нові.

В авангарді дуже важливим є контраст кольору і форми, поєднання не поєднувального.

Для цього стилю характерні яскраві, кричущі кольори, динаміка, експресія. Основні матеріали авангарду в інтер'єрі це дерево, скло і метал.

Натяжні стелі стануть відмінним доповненням загального задуму дизайну приміщення. Краще всього вибирати яскраві глянцеві натяжні стелі, а ось від простих білих стель краще відмовитися.

 натяжной потолок стиль - авангард

 натяжной потолок стиль - минимализм

Мінімалізм

Від лат. Minimus — найменший - один з найпопулярніших стилів в дизайні інтер'єрів. Характеризується простотою, лаконічністю, ясністю композиції. В інтер'єрі в стилі мінімалізму використовуються тільки найнеобхідніші елементи, звільняється якомога більше простору. У приміщення повинна потрапляти велика кількість світла, бажано, природного.

У мінімалізмі використовують прості натуральні матеріали. Ще однією ознакою мінімалізму є гладкі однотонні поверхні.

Щоб натяжна стеля відповідала всім стильовим особливостям мінімалізму, краще використовувати просту матову або сатинову натяжну стелю білого або світло-бежевого кольору. Тоді стеля не буде створювати зайвих акцентів і м'яко завершить образ приміщення.

Класичний стиль

Від лат. classicus — зразковий - стиль, який з 17 по 19 століття використовувався для оформлення приміщень в палацах і замках. Класицизм звертається до античності, запозичуючи ідеали і форми того часу. Класичному стилю властиві прості геометричні форми, симетрія, зонування приміщення і функціональне використання простору. Всі ці особливості проявляються в гладких стінах, м'яких кольорах, логічності планування, витонченності, але не в химерності меблів. Для декорування приміщення використовують дзеркала, картини, парцеляну.

Натяжні стелі в класичному інтер'єрі використовують білого і бежевого кольору, краще матовий. Можна також декорувати натяжну стелю ліпниною, різьбленим карнизом або фотодруком.

 натяжной потолок стиль - классический

 натяжной потолок стиль - готический

Готичний стиль

Історичний стиль західноєвропейського мистецтва 13-15 століття. Готичний стиль з'явився як стиль архітектурний, тому в дизайн інтер'єру перейшла його монументальність і масштабність.

Характерно використання великої кількості дерева, каменю, скла. Готичні меблі дуже масивні і величні. Важливою ознакою цього стилю є вікно-вітраж   із зображенням троянди.

В дизайні інтер'єру застосовуються в основному насичені, шляхетні червоні відтінки, а також сині, жовті, коричневі кольори. Для контрасту можна використовувати пурпурні, рубінові, пастельно-рожеві, зелені відтінки.

В приміщеннях, виконаних в готичному стилі, найкраще встановлювати матові натяжні стелі. У складних стельових конструкціях натяжні стелі можна використовувати фрагментарно, у вигляді різних сегментів.

Сучасні стилі дизайну інтер'єру

Сучасний стиль в дизайні інтер'єру має безліч напрямків. Найбільш характерними стилями, які відображають сучасні віяння в дизайні інтер'єру, є кітч і еклектика.

  • Кітч - в пров. з нім. - несмак - найбільш спірний і яскравий стиль, який складається з несумісних, кричущих елементів. Його екзотичність межує з несмаком, тому ставлення до стилю дуже неоднозначне.

  • Еклектика - штучне зведення різних стилів. Грунтується на гармонійному поєднанні стильових особливостей різних стилів.

Дані стилі нічим не обмежують вибір натяжних стель, так як все залежить від особливостей конкретного приміщення. Можна підкреслити сучасність інтер'єру яскравою глянсовою стелею, або ненав'язливо доповнити його тканинною натяжною стелею пастельного кольору.

Насправді, не існує чітких розмежувань квітів і фактур натяжних стель для певних стилів. Натяжна стеля індивідуально підбирається під дизайн кожного приміщення. Але при Вашому бажанні натяжна стеля може гармонійно доповнити обраний стиль інтер'єру і створити потрібну атмосферу і настрій в приміщенні.

 

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо