Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни

производство натяжных потолков 5Plus

Деякі споживачі сьогодні схильні ототожнювати виробництво натяжних стель з виробництвом натяжного полотна для них. Насправді, це поняття різні. Виробники полотен не конструюють стельові системи, вони лише постачають матеріал для виробництва натяжних конструкцій.

Вибір виробника натяжних стель, як при побудові бізнесу, так і при замовленні натяжних стель для особистого використання викликає масу питань. Як вибрати серед багатьох виробників сучасних стельових натяжних систем найнадійнішого? Найголовніше – відшукати при аналізі « золоту середину », тобто, вибрати оптимальне поєднання якості і вартості продукції.

Компанія 5Plus приймає замовлення на виробництво натяжних стель

Виготовлення конструкцій натяжних стель на власному виробництві дає можливість випускати конкурентоспроможну продукцію високої якості.

На всіх етапах виробничого процесу фахівці строго контролюють технологію виробництва натяжних стель. Особливо пильно технологи контролюють створення міцних швів і процес приварювання гарпунного кріплення.

Розкрій матеріалів, як і зварювання натяжних полотен, здійснюється в компанії на ТВЧ-верстатах. При цьому досягається відмінна точність розкрою за наявними кресленнями.

 

Етапи виробництва натяжних стель

Виробництво 5Plus включає весь цикл робіт з виробництва пластикових вікон. Тому якщо Ви зацікавлені в придбанні гарантовано якісної продукції, замовляйте у нас будь-які натяжні конструкції. Натяжні стелі 5Plus виготовляються для кожного об'єкта індивідуально. Цей процес виробництва натяжних стель проходить в кілька етапів:

  1. Зняття точних вимірів стелі і підписання договору;
  2. Побудова геометричного креслення по знятим вимірами, створення креслення-викрійки;
  3. Розкрій натяжного полотна по викрійці-кресленням;
  4. Зварювання швів і обгарпунка полотна;
  5. Упаковка полотна.

Тепер про кожен етап виробництва натяжних стель більш докладно:

первый этап производства натяжных потолковЗамір стель

Виробництво натяжних стель починається з етапу- замір. Заміри знімаються з досить великою точністю. Вимірюються довжини всіх сторін, діагоналі, довжини дуг і викривлення. Вказується кількість кутів, матеріал стін і інші характеристики. Детальніше про ці етапі виробництва натяжних стель і про правила зняття замірів дивіться в статті - Оформлення креслень. Правила зняття замірів.

производство натяжных потолков - третий этапРозкрій натяжного полотна

Натяжні полотна розкроюються на спеціальних великогабаритних столах. Розкрій проводиться за кресленням-викрійці, яку ми створили на другому етапі виробництва натяжної стелі. Якщо ширина виробу перевищує ширину плівки в рулоні, то виріб викроюється частинами і потім спаюється.

второй этап производства натяжных потолковКреслення натяжної стелі

Після зняття замірів переходимо до другого етапу виробництва натяжної стелі - кресленням. Побудова креслення і креслення-викрійки відбувається в спеціальних програмах. З отриманих вимірів необхідно побудувати точне креслення з допустимою похибкою, менше 1%.
Після побудови, креслення відправляється в програму для створення викрійки. Там проводиться процес усадки (7-9%), віддзеркалювання, зашифровування кольору, а також вибирається максимально вигідне розташування для розкрою.

производство натяжных потолков - четвертый этапЗварювання швів полотна, обгарпунка

Четвертий етап виробництва натяжної стелі - зварювання швів. Зварювання швів проводиться шляхом пайки всіх частин полотна. Цей процес відбувається на спеціальному обладнанні і передбачає дотримання певних умов. Обгарпунка проводиться шляхом припаювання спеціального гарпуна по периметру натяжної стелі.

производство натяжных потолков - пятый этапВиробництво натяжних стель - упаковка

Упаковка натяжної стелі є останнім етапом на виробництві. Правильна упаковка готової натяжної стелі знизить до мінімуму кількість можливих дефектів, збереже максимальний глянець і значно зменшить час монтажу.
На шляху виробництва натяжної стелі немає простих етапів, зате результат завжди перевищує всі очікування.

http://5plus.dp.ua/infocentr/polezno_znat/oformlenie_chertezhej_i_pravila_snyatiya_zamerov/

Замовити установку натяжної стелі для вашого будинку і отримати консультацію щодо вибору натяжних стель Ви можете, зв'язавшись з нашим відділом по роботі з клієнтами в Дніпрі +38 (056) 788-77-38 або по Україні +38 (050) 420-10-07

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо