Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни

Якщо Ви вирішили, що натяжна стеля - це те, що Вам потрібно, слід визначитися з тим, чиїми силами будуть проводитися роботи по установці стелі. Дотримуючись багатьох порад і керівництв в інтернеті, можна спробувати встановити стелю самостійно, але потрібно бути готовим до труднощів з вимірами, знаходженням спеціальних інструментів і самим процесом установки. Також необхідно знайти компанію, яка погодиться продати натяжну стелю без установки. Вибирати саму стелю теж краще під керівництвом майстра, так як недосвідченій людині під виглядом якісного полотна за великі гроші можуть продати погану плівку. Тому найлегше замовити установку натяжної стелі у професійній компанії, наприклад нашій.

Компанія 5plus з 2007 року професійно займається установкою натяжних стельових систем. Всі етапи замовлення і установки у нас відпрацьовані до дрібниць.


Етап первинної консультації включає вибір стилю, кольору і фактури натяжної стелі виходячи з цілей його установки і інтер'єрних рішень в приміщенні. Ви можете вибрати стелю на свій смак, або ж звернутися за допомогою до наших фахівців в Києві, Дніпропетровську, Харкові та інших містах України.

Ціна установки і укладення договору

До оформлення замовлення на натяжні стелі необхідно здійснити заміри, щоб точно розрахувати вартість замовлення. Заміри - дуже важлива частина успішної установки натяжної стелі, при якій потрібно враховувати всі параметри приміщення. Заміри здійснить фахівець нашої компанії, який зможе вловити всі важливі для установки натяжної стелі тонкощі в конструкції кімнати.

Замовлення здійснюється в офісі компанії 5plus шляхом підписання договору, в якому зазначаються строки робіт і характеристики полотна. При укладанні договору проводиться передоплата в розмірі 70%. До договору додається гарантія на установку і якість матеріалів, яка включає:

  • гарантійний талон на полотно терміном на 10-12 років
  • гарантійний талон на монтажні роботи строком на 3 роки
  • інструкцію по експлуатації
  • копія сертифіката якості плівки від виробника (додатково)
  • креслення відповідної стелі (додатково)

Виготовлення натяжної стелі. Багато хто думає, що виробники поставляють компаніям, які займаються установкою натяжних стель, вже готові стелі. Насправді, вони поставляють тільки матеріал для виготовлення, а конструювання стельової системи виконується вже на власному виробництві. Виробництво 5plus включає всі етапи виготовлення натяжних стель: виготовлення креслення, розкрій полотна, зварювання швів і упаковку.

Установка натяжної стелі здійснюється висококваліфікованими майстрами, які виконають роботу грамотно і якісно.

Прийом роботи і оплата залишку суми.

Готово! Ви власник красивої і якісної натяжної стелі!

Що потрібно зробити для підготовки до установки натяжної стелі?

Перед установкою натяжної стелі майстрами також проводиться підготовка стелі, яка включає:

  • видалення шпаклівки або фарби, що обсипається;
  • покриття базової стелі грунтовкою;
  • підготовку електрики і гіпсокартонних конструкцій.

Все це необхідно для того, щоб уникнути пошкоджень полотна при подальшому використанні.

Методи і технології монтажу натяжних стель

безгарпунный метод установки натяжных потолков гарпунный метод установки натяжных потолков

Безгарпунний метод

Безгарпунний метод є більш гнучким, оскільки дозволяє вносити правки в конфігурацію стелі під час установки. Але цей метод також є більш трудомістким і вимагає більше часу для установки. За рахунок того, що контур натяжної стелі в цьому методі повністю не відповідає контуру базової стелі, в місцях з нестандартним рельєфом можуть з'являтися складки.

Гарпунний метод

По периметру полотна приварюється гарпун - тонка гнучка клиноподібна пластина з міцного полівінілхлориду, за допомогою якої стеля фіксується на монтажному профілі. Дуже важливо виконати максимально точні виміри (допустима похибка всього 10-мм). Гарпунне кріплення вважається найнадійнішим, воно виключає провисання і деформацію стелі, але якщо потрібно скорегувати заданий заздалегідь контур стелі, цього зробити не вийде.

Грамотний поетапний монтаж, безумовно, є однією з найважливіших складових при установці натяжної стелі. Установка натяжної стелі, практично завжди проходить за класичним планом.

Етапи установки натяжної стелі

первый этап установки натяжного потолка второй этап установки натяжного потолка третий этап установки натяжного потолка
ПЕРШИЙ ЕТАП ДРУГИЙ ЕТАП ТРЕТІЙ ЕТАП

установки натяжної стелі, це монтаж спеціальних профілів по периметру задуманої конструкції, а так само заставних елементів під освітлення витяжку і т.д.

необхідно підвищити температуру в приміщенні до 50-70 ° С. Це здійснюється за допомогою газових плит, потужністю до 50 КВт. Дотримання високої температури особливо важливо   під час розтягування плівки по кутах.

при досягненні необхідної температури в приміщенні, трохи підігріте полотно акуратно розправляється і розтягується по кутах приміщення. Під час же натягування ПВХ плівки по центру приміщення, температура може вже поступово знижуватися до температури приміщення

четвертий етап установки натяжної стелі

п'ятий етап установки натяжної стелі

 

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП П'ЯТИЙ ЕТАП

 

установка натяжної стелі завершена тоді, коли все полотно повністю вміщено в технологічний профіль (багет). Весь процес натягу ПВХ плівки на каркас здійснюється в середньому за 30-50 мінут

 

при необхідності, встановлюється спеціальна заглушка (вставка) для декорації і закриття технологічної щілини. Монтуються освітлювальні елементи, підключається витяжна шафа тощо

 

 

Монтаж однієї стелі займає в середньому від 2 до 4 годин; додаткового часу вимагає установка освітлювальних приладів. Установка великих площ також вимагає більшого часу, але монтаж в будь-якому випадку не займе більше одного дня. Трохи очікування, і в результаті Ви отримаєте стильну, красиву, зручну і надійну стелю, яка стане відмінним доповненням інтер'єру кімнати.

Відео - як встановити натяжну стелю своїми руками?

Ви, звичайно, так само можете за порадами з Інтернету або від хвалькуватого сусіда спробувати встановити натяжну стелю своїми руками, але приготуйтеся, в такому випадку, до ряду складнощів:

Перша складність, природно, виникне з заміром натяжної стелі. Площу виміряти необхідно досить точно. Далі необхідно знайти компанію, яка захоче Вам продати полотно без установки.

Наступний крок це, вибір натяжної стелі і її кольору. На цьому етапі Ви можете бути обмануті за коштами продажу Вам неякісної плівки, яку видадуть за дорогу французьку. Відрізнити їх в згорнутому вигляді навіть професіоналу досить складно.

Плюс, необхідно ще придбати спеціальний профіль, вставку і т.д. Далі має бути купити або взяти напрокат спеціальний інструмент для установки натяжного полотна і знадобиться кілька людей в допомогу.

Загалом, принцип самої установки можна досить докладно вивчити в цій статті, трохи вище. Але знову ж таки, для непідготовленої людини процес установки натяжної стелі не такий простий, так що ставити натяжна стеля своїми руками чи ні, це справа кожного.

Якщо Ви майстер з "золотими" руками, ми Вам з радістю допоможемо і з покупкою полотна, і з інструментом, ну а якщо все-таки є сумніви в своїх силах, краще не ризикуйте, адже полотно досить легко пошкодити при установці. Натяжні стелі в якості "домашнього неба" досить гарні і мають величезну кількість позитивних відгуків з боку клієнтів, так що Ми чекаємо Вашого дзвінка!

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо