5plus в вашому місті
Київ
+38 (050) 458-90-50
вул. Виборзька 104, оф.308
http://5plus.kiev.ua
Дніпро
+38 (050) 420-10-07
вул. Робоча 23-в
https://5plus.dp.ua/
Запоріжжя
+38 (050) 420-10-07
http://5plus.zp.ua
Телефонуйте:
0 800 217
587
Увага! всі дзвінки з міських,  а так само з мобільних телефонів будь-яких операторів в межах України безкоштовні
часы  Час роботи менеджерів:
з 9:00 до 18:00 (по буднях)
24h Час роботи call-centra:
Цілодобово

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Натяжна стеля небо у хмарах - 5plus

Застосування широкоформатного друку у виробництві натяжних полотен дало можливість створювати унікальні дизайни стель і доповнювати будь-які інтер'єрні рішення у приміщенні. Найпопулярнішим у дизайні натяжних стель як і раніше залишається малюнок хмарного неба.

Натяжна стеля з зображенням неба – відмінна прикраса приміщення. Таке рішення однозначно стане ключовим у стилістичному ансамблі кімнати, буде привертати увагу і приваблювати.

Де використовувати стелю Небо у хмарах?

Найпопулярніший і очевидний варіант – у дитячій. Такому рішенню будуть раді як хлопчики, так і дівчатка, а батьки нарешті зможуть домогтися візуального розширення простору і наповнення кімнати світлом, що так важливо для зростаючих малюків.

Підійде таке зображення на стелі і для затишних домашніх віталень і спальних кімнат. При цьому, зовсім не обов'язково перетягувати всю стелю полотном із зображенням неба. Зображення можна комбінувати з іншими, менш стилістично насиченими полотнами, а також з іншими видами обробки стелі, наприклад, підвісними конструкціями.

Зараз виробники пропонують два основні варіанти замовлення натяжної стелі із зображенням неба:

  1. Замовлення готової плівки. Вам достатньо просто вибрати із запропонованих варіантів оптимальніший для вас. Звичайно, вибір готових рішень може бути досить обмеженим, проте цей варіант прийнятний за ціною.
  2. Друк на натяжних стелях на замовлення. У такому разі ви разом з дизайнером можете розробити таке зображення, яке ідеально підійде під інтер'єр приміщення і буде точно відповідати вашим вимогам і очікуванням. Можна вибрати не тільки малюнок, але і фактуру стелі – надрукувати небо можна на глянцевому, сатиновому або матовому полотні.

Друк на замовлення обійдеться дорожче у середньому у 1,5-2 рази, проте усі ваші ідеї точно будуть реалізовані.

Натяжна стеля «Небо» і освітлення стелі

Правильна система освітлення значно підсилює ефект від натяжної стелі з малюнком хмарного неба і дозволяє регулювати його інтенсивність.

Можна встановити світлодіодну стрічку по всьому периметру стелі або ж поекспериментувати з окремими острівцями світла. Натяжне полотно відмінно приховає усі комунікації, при цьому залишить до них доступ.

Оценіть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5