Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Модні натяжні стелі. Особливості конструкції 5plus Київ ⋆ Дніпро ⋆

Для більшості власників квартир стало очевидним, що натяжні стелі – це швидкий доступний спосіб привести в порядок і оформити свою звичайну оштукатурену стелю зі смаком і надовго. Але, як і будь-який різновид обробки, такі полотна мають не тільки переваги, але й особливості конструкції. Усі ці фактори варто врахувати, перш ніж замовляти встановлення. Не зайвим буде ознайомитися і з основними тенденціями в оформленні натяжних стель.

Для початку потрібно з'ясувати всі «за» і «проти» стельових виробів з полотна і ухвалити рішення про купівлю.

Чому варто замовити монтаж натяжної стелі? Основні переваги обробки

Перш ніж перейти до опису переваг натяжних конструкцій, не зайвим буде згадати про процедуру встановлення.

Монтаж стелі відбувається швидко та чисто. Тобто під час роботи не використовують шпаклівку або інші матеріали, здатні забруднити кімнату та предмети інтер'єру. Вам не потрібно якось по-особливому готувати приміщення та виносити меблі. Достатньо прибрати квіти, домашніх улюбленців і залишити кімнату.

Час безпосереднього встановлення стелі розраховується з огляду на її розміри, особливості, технології монтажу та кріплення освітлювальної системи. Зазвичай – трохи більше 1 дня.

Тепер перейдемо до плюсів натяжних стель, які можуть переконати вас встановити конструкції з полотна у вашій оселі.

  Зносостійкість та практичність

Порівняно з іншими оздоблювальними матеріалами натяжні стелі не можуть вигоріти, провиснути, накопичити пил, потріскатись – втратити свій первісний привабливий вигляд. Вони залишаються у незмінній колірній гамі, фактурі та формі протягом багатьох років (20-30 за правильної експлуатації).

Крім того, натяжні стелі мають практичну користь. Якщо вас затоплять сусіди згори, не варто турбуватися, що вода потрапить на підлогу або стеля обвалиться. Полотно стримає воду, але провисне. Тоді вам потрібно звернутися до компанії, де ви замовляли встановлення. Монтажники зіллють воду, висушать стелю і знову її натягнуть.

Якщо у стелю потрапить м'яч, пробка від шампанського або будь-який інший тупий предмет, то вона залишиться цілою, без вм'ятин. У той же час, гострі предмети здатні пробити полотно. Відновлювати його вам доведеться повністю і власним коштом. Тому будьте обережні.

  Витонченість та неповторність

Оригінальності та свіжості всьому інтер'єру можуть надати натяжні стелі, оформлені з якоюсь родзинкою. Наприклад, цікавою деталлю стане фактура. Якщо ви хочете створити ефект пофарбованої стелі, замовте матове полотно. Якщо постає завдання показати шліфовану поверхню, вибирайте сатинове покриття.

Щоб ще більше привернути увагу до стелі, встановіть незвичайне освітлення. Це може бути лінійне або суцільне підсвічування по всій площині полотна, світильники у нішах, вбудовані трекові системи, приховані карнизи з підсвічуванням штор.

Натяжній стельовій конструкції додасть краси художнє оформлення полотна фотодруком. Наприклад, на глянцевій поверхні дуже привабливий і незвичайний матимуть вигляд зображення неба, хмар, квітів, зірок та інших природних об'єктів.

Крім того, можна оригінально обіграти стик стелі зі стіною безщілинним кріпленням, тіньовим примиканням або ширяючою конструкцією.

  Різноманітність фактури та гами кольорів

Якщо ви хочете відійти від традиційного білого або його відтінків в оформленні стелі, то можете вибрати різні варіанти кольорів – від м'яких, нейтральних до сміливих та кричущих. Головне, щоб колір виконував покладену на нього функцію та поєднувався з іншими барвами у кімнаті.

За допомогою кольору можна моделювати простір. Наприклад, світлі відтінки збільшують приміщення, темні – зменшують, холодні – остуджують, теплі – гріють. Тому, вибираючи колір стелі, керуйтеся одночасно вашими смаковими уподобаннями, правилами оформлення кімнат і трендами майбутнього сезону.

Щодо фактур натяжних стель, то вони не настільки залежать від моди. До того ж вибирати доводиться не з усієї палітри, а лише з 6 варіантів: глянець, матовий, перламутр, сатин, металік, напівпрозорість.

Колір та фактура можуть повністю змінити кімнату. Тому важливо пам'ятати, що приміщення залишиться таким на довгі роки, і ухвалювати рішення обдумано.

  Невимогливий у догляді

Натяжні стелі не потребують спеціальних доглядових процедур. На відміну від інших видів обробки натяжне полотно менш схильне до скупчення пилу. Якщо все ж таки на стелю потрапив якийсь бруд, видаліть плями вологою ганчіркою. Допустимо використовувати звичайні засоби для чищення. Вологу можна прибрати сухою ганчіркою.

Стійкість до забруднень і простота догляду роблять натяжні стелі обов'язковим придбанням для кухонь, ванних і туалетних кімнат, а не тільки для віталень.

  Екологічність та безпека

Матеріали, з яких виготовляють натяжні стелі, надійні та безпечні. Замовляючи монтажні роботи у компанії, попросіть, щоб менеджери надали вам сертифікати, які б підтвердили дотримання гігієнічних норм та норм пожежної безпеки під час виробництва виробу, а також інші письмові докази вологостійкості та екологічності.

За звичайної кімнатної температури (не більше 60°C) полімерна плівка не виділяє жодних шкідливих речовин та неприємного запаху. Останній може залишитися відразу після встановлення (через використання газової гармати), але повністю зникне за 1-2 дні. Тому всі матеріали, які використовуються при виготовленні стель натяжних, не нашкодять здоров'ю людини. Полотна з ПВХ-плівки або синтетичної тканини у квартирі повністю безпечні для дорослих і дітей, що проживають в ній.

Натяжной потолок пано в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок пано в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Лаконичный натяжной потолок для спальни | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Круглый натяжной потолок в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Круглый натяжной потолок в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок в двух уровнях | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок в двух уровнях | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

Як збільшити термін служби натяжної стелі? Перелік рекомендацій з експлуатації

Щоб натяжна стеля радувала вас не один десяток років, треба врахувати деякі моменти:

  • Якщо ваша натяжна стеля виготовлена ​​з полівінілхлоридної плівки, запам'ятайте, що приміщення має постійно опалюватися. Цей матеріал стає крихким і ламким за мінусової температури. Тому, якщо ви плануєте перетягнути стелю, наприклад, у заміському будинку, де немає опалення, краще використовувати синтетичні тканини.
  • Полотно натяжної стелі можна нарізати гострими предметами: вилками, дротиками та ножами. Звісно, ​​пошкодження усунуть професійні монтажники, але ремонтні роботи коштуватимуть недешево. Тому врахуйте цей момент. А ось м'ячами, шваброю, іграшкою та будь-яким іншим тупим предметом натяжну стелю з еластичної тканини пошкодити не можна. Тому в ігрових кімнатах, дитячій чи спортзалі часто використовуються конструкції з полотнищ.
  • До монтажу натяжної стелі продумайте систему освітлення, оскільки додавати додаткові джерела світла після встановлення буде проблематично. Прибрати зайві світильники також не вийде – буде видно посадкові місця.
  • Полотно натяжної стелі не можна фарбувати, тому звертайте на це увагу. Зважте на думку усіх членів сім'ї.
  • Натяжна стеля опускається на 4 см нижче основної. Якщо вона не була очищена від старої штукатурки або фарби, то сміття, що відпало, буде видно через полотно. Особливої ​​підготовки базової стелі перед монтажем натяжної робити не потрібно, але прибрати стару фарбу, штукатурку, дроти та шпалери – обов'язково.
  • Натяжні конструкції кріплять лише фахівці. У монтажників є спеціальне обладнання, знання та навички. Не намагайтеся заощадити на роботах. Неякісно натягнута стеля не виправдає ваших очікувань і доведеться платити вдруге вже за якісний монтаж.
  • Натяжні стелі – не меблі, і перевозити їх у нову квартиру неможливо. Навіть якщо нове та старе приміщення мають однакові параметри, але невелика різниця в ширині, довжині або діагоналі стелі унеможливить використання б/в полотна.
  • Коли усі монтажні роботи в кімнаті будуть зроблені, утримайтеся від проведення зварювальних і шліфувальних дій. Іскри від інструментів залишать крапки на полотні.

Якщо ви дотримуватиметеся вказаних рекомендацій, то натяжна стеля стане ідеальним оздоблювальним матеріалом для вашої оселі.

Складові сучасної натяжної стелі

Якщо коротко, то актуальні тенденції в дизайні стель диктують монтаж однорівневих, білих, матових стель з лінійним декором. Але хіба лише колірне оформлення стелі визначає її рівень сучасності? А якщо білий колір не підходить? А якщо стеля у декілька рівнів? Що робити? Використовувати один із наведених нижче сучасних способів декорування стелі.

  Світлові лінії

Використання світлових ліній у дизайні натяжної стелі надає оригінальності та свіжості конструкції. Світлові елементи, розташовані зверху полотна, виконують функції головного освітлення, декору та розподільника приміщення зонами.

Лінії, які випромінюють світло, можуть йти паралельно, перетинатися, коротшати до середини стелі, замикатися фігурами, переходити на стіни. Розсіювач світлових ліній розташовується нарівні з натяжною стелею.

Випромінене свічення на білих світлодіодних стрічках може бути теплим, холодним або нейтральним. До системи лінійного освітлення із кольоровими світлодіодними стрічками додається пульт. З його допомогою можна перемикати кольори на стелі.

  Магнітні трекові світильники

Треки виконують три функції: висвітлюють весь простір, ділять приміщення на зони та прикрашають натяжну стелю. Сучасні світильники на шинопроводі ставляться на одному рівні з полотном або занурюються трохи нижче в нішу. Таке освітлення придатне для інтер'єру, оформленого в мінімалістичному стилі.

Магнітні трекові світильники мають власний профіль та кріпляться перед монтажем натяжної стелі на базову. Щоб лампочки конструкції були на одному рівні або трохи занурені, необхідно опустити стелю як мінімум ще на 4 см. За бажання всю шину можна, навпаки, виставити напоказ, але до актуальних належить занурений варіант.

Головна особливість трекової системи – це спрямоване освітлення. Її рідко використовують як основне джерело світла, але для акцентування уваги на елементах інтер'єру вона цілком придатна.

  Ніші зі світильниками

Ніші зі світильниками – безпрограшний спосіб прикрасити натяжну стелю. Вони можуть бути чорними або білими, а лампочки – різного кольору. Для яскравого інтер'єру використовуйте чорні ніші, а для кімнати у ніжних та світлих тонах – білі.

Ніші зі світильниками використовуються для фігурного оформлення освітлення. Маючи таке джерело світла в кімнаті, ви зможете похвалитися сучасною натяжною стелею перед гостями.

Крім того, ніші зі світильниками служать для зонування простору великої кімнати по стелі.

  Стеля, що парить, із прихованим освітленням

Ще один варіант сучасної натяжної стелі – створити ефект ширяючої конструкції з підсвічуванням. Для цього використовують спеціальний профіль, який після монтажу залишає вузький зазор біля стін. У нього вставляють приховану світлодіодну стрічку. За рахунок щілини, що світиться, і створюється образ стелі, що парить.

Крім того, підсвічування освітлює декор стін, розширює вузький простір, візуально додаючи йому більшого об'єму.

  Безщілинні натяжні конструкції

Сучасний вид монтажу натяжної стелі – встановлення його без маскувальної вставки по периметру приміщення. Зазор між полотном та стіною відсутній.

Цей вид кріплення придатний і в тих випадках, коли ви хочете встановити багаторівневу конструкцію, виділити кожен із них окремим кольором, зробити акцент на сходах у кімнаті.

  Тіньові натяжні стелі

Суть цієї технології полягає в тому, що створюється рівний проміжок між натяжним полотном і стіною. Тільки на відміну від ширяючих конструкцій з підсвічуванням у ньому відсутня система освітлення. Виходить зазор, який занурений у тінь.

Тіньові натяжні стелі точно повторюють геометрію приміщення, створюють ефект рівної гладкої поверхні.

Така технологія дозволяє використовувати як джерело світла в кімнаті різні типи світильників: від звичайних люстр до світлодіодного підсвічування.

  Натяжна стеля, що переходить у стіну

Актуальний дизайнерський проєкт – з'єднати вертикальну та горизонтальну поверхню в кімнаті. Суть технології монтажу полягає у тому, що стеля плавно перетікає на стіну. Повторюється його декор, колір, фактура.

Перехід на стіну відбувається не всією стелею, а лише окремою його частиною. Тому нерідко перехідне полотно знаходиться на іншому рівні від основної натяжної стелі.

Таку технологію часто застосовують для зонування простору, наприклад, для виділення ліжка, місця відпочинку, балок та арок.

Завдяки впровадженню нових технологій у сучасну натяжну стелю вдасться вбудувати різноманітні освітлювальні прилади, приховані шторні карнизи, втілити будь-які дизайнерські рішення.

На якому етапі ремонту монтується натяжна стеля?

Спочатку ви повинні викликати замірника, який розрахує вартість монтажу стелі в кімнаті. Якщо ви погоджуєтесь з умовами, укладається договір на встановлення, призначається дата та оплачується половина загальної суми.

До монтажу стелі необхідно підготувати кімнату: зняти старі шпалери зі стелі, штукатурку або фарбу, накрити меблі, що залишилися, винести кімнатні рослини, залишити приміщення.

Монтажники приїжджають у призначений день із готовим за вашими вимірами полотном. Спочатку встановлюють металеві профілі по периметру кімнати на стіни, кріплять заставні під освітлення. Нагрівають натяжне полотно, розтягують його та закріплюють у профілі.

Після того, як натяжна стеля змонтована, починається етап встановлення світильників. Наприкінці монтажники протирають стелю, прибирають після себе.

Після того як вам нададуть гарантію, ви сплачуєте суму, що залишилася.

Натяжна стеля кріпиться трьома способами:

  • до наклеювання шпалер;
  • після наклеювання шпалер;
  • у два кроки – профілі встановлюються до наклеювання шпалер, а полотно натягується наприкінці.

У першому випадку монтаж натяжної стелі до поклеювання шпалер доцільно здійснювати, наприклад, для кімнати у класичному стилі. Тут передбачені стельові плінтуси, карнизи, багети під фарбування. Тому спочатку встановлюємо стелю. Потім клеїмо і фарбуємо плінтус. Завершальний етап – наклеювання шпалер.

Натяжна стеля встановлюється після шпалер тоді, коли стик полотна та стіни має бути рівним. Спочатку здійснюються всі оздоблювальні роботи зі стіною. Після їх завершення зверху шпалер кріпиться натяжна стеля.

У третьому варіанті на базову стелю монтуються профілі, наприклад, для освітлення або прихованих карнизів. Потім кімнату прибирають і клеять шпалери або здійснюють іншу обробку стін. Після цього розтягується натяжне полотно, і кімната готова. Цей варіант можливий, якщо стик стелі та стіни не прикрашається ніякими деталями. В іншому випадку використовується перший спосіб.

А що робити, якщо у кімнаті від підлоги до стелі стоїть шафа-купе?

У такому разі монтаж натяжної стелі роблять до шафи. Головне, щоб угорі був передбачений цоколь у декілька сантиметрів, до якого і приєднається полотно натяжної стелі. Ця деталь дуже важлива, наприклад, при встановленні стелі, що парить, з підсвічуванням. Якщо ви ще не придбали шафу, то натяжну стелю роблять на всю кімнату. Тут важливо розуміти, що висота шафи була на 1,5-2 см нижче базової стелі. Якщо ви хочете ширяючу стелю вздовж шафи-купе, але ще не придбали меблі, тоді необхідно закріпити брусок уздовж місця встановлення шафи. До нього приєднується натяжне полотно.

Після закінчення монтажних робіт ви отримуєте сучасну натяжну стелю, створену з урахуванням ваших дизайнерських ідей, яка радуватиме вас і викликатиме захоплення гостей.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо