Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Натяжні стелі з малюнком | Київ ⋆ Дніпро ⋆

Полотно натяжної стелі – найкраща основа для того, щоб оживити і прикрасити ваш інтер'єр за допомогою малюнка. Чому, спитаєте ви? Відповідаємо. Рівна і гладка поверхня натяжної стелі схожа на полотно, де можна зобразити небо, засніжені гірські вершини, весняні квіти, морські пейзажі, цікаві абстракції. Цей список можна продовжувати, оскільки можливості фотодруку практично безмежні. До того ж ви можете не тільки вибрати малюнки з каталогу компанії «5Plus», але й запропонувати власний ескіз, а наш професійний дизайнер допоможе адаптувати ваш проєкт під натяжне полотно.

Можливість нанести будь-яке зображення на стелю  –та причина, через яку натяжні конструкції з малюнком (або як їх ще називають – художнє оздоблення) стають все популярнішими.

Давайте розберемо особливості художніх натяжних стель, з'ясуємо їхні переваги та недоліки, різновиди. Тобто все те, що допоможе визначитися, яку натяжну стелю з малюнком вибрати.

Плюси та мінуси художніх натяжних стель

Висока популярність натяжних стель з малюнком обумовлена ​​низкою незаперечних переваг конструкції:

 • Гладке та рівне покриття натяжної стелі. Перед монтажем полотна не обов'язково готувати базову стелю кімнати.
 • Матеріал полотна (тканинний та плівковий) добре витримує температурні коливання у межах норми (від +5°C до +50°C). Він не дає усадки і не розтягується.
 • Малюнок натяжної стелі, нанесений методом фотодруку, не вигоряє на сонці та не тріскається. У художнього оздоблення для стелі високий показник зносостійкості.
 • Різноманітні можливості декорування стелі. Використовуючи полотно з фотодруком, можна моделювати конструкцію натяжної стелі, візуально змінювати параметри кімнати і зонувати багатофункціональне приміщення.
 • Легка та швидка процедура монтажу.
 • Декорувати стелю кімнати полотном з фотодруком вийде дешевше, ніж розписати стелю пензлем.
 • Простота у догляді. Натяжна стеля з малюнком легко чиститься (якщо виникла така необхідність) від плям та пилу за допомогою вологої губки.
 • Гарантійний термін служби натяжної стелі – від 10 до 12 років залежно від виробника. Компанія 5Plus надає власну гарантію якісного встановлення на 3 роки з моменту монтажу.

Однак натяжні стелі з малюнком мають і недоліки. Тому під час купівлі та встановлення конструкції вам потрібно враховувати:

 1. Якщо вас затоплять сусіди згори, стелю доведеться замінити. Щоб усунути наслідки такої ситуації, спочатку вимкніть усі електроприлади та освітлення в кімнаті. Викличте бригаду, яка встановлювала вам стелю. Зливати воду і знову натягувати полотно самостійно не можна. Усі роботи, пов'язані з натяжною стелею, повинен виконувати лише виконавець.
 2. Вибір стельових освітлювальних приладів не безмежний. Наприклад, лампи підвищеної потужності можуть деформувати полотно. Тому дотримуйтеся 60 Вт для ламп розжарювання та 35 Вт – для галогенових.
 3. Полотно можна пошкодити гострими предметами – проколоти чи порвати. Не торкайтеся стелі ножами, виделками, дротиками, не вирізайте елементи і не кроїть самостійно. Монтажна бригада зможе усунути пошкодження, але за ваш рахунок.

Якщо дотримуватись правил експлуатації натяжних стель, то вам вдасться уникнути неприємних ситуацій і продовжити термін служби виробу довше 12 років.

Яке полотно вибрати для нанесення малюнка? Особливості тканинного та плівкового покриття

Ціна натяжної стелі багато в чому залежить від матеріалу полотна. Використовують плівку та тканину як покриття.

Натяжні стелі з малюнком з ПВХ полівінілхлоридної плівки можуть не менше десяти років служити і не втрачати первісний вигляд. Плівковий матеріал еластичний. Він не накопичує пил, не вимащується завдяки покриттю з тефлону і не боїться вологи. Тому ПВХ полотно не зіпсується у разі затоплення.

  Плівкові натяжні стелі бувають трьох видів: глянсові, матові та сатинові.

Глянсові стелі з малюнком популярніші за інші натяжні полотна. Їх застосовують для оформлення стелі в офісах, житлових будинках, заміських опалюваних садибах, громадських приміщеннях, клубах, кафе, критих басейнах та інших приміщеннях. Особливо затребуване художнє глянсове оздоблення в кімнатах, де потрібний захист від проникнення сторонніх шумів, – кінотеатри та студії звукозапису, наприклад. Серед інших переваг глянсових полотен:

 • екологічність;
 • створення багаторівневих стельових конструкцій;
 • ефектна сполучність з різними видами підсвічування;
 • стійкість до плісняви ​​та грибків.

Матові полотна мають рівну поверхню без блиску. Зовні вони нагадують традиційну побілену стелю. На відміну від глянсових покриттів, матове полотно більше придатне для приміщення правильної прямокутної форми з однорівневою стелею. Відмінний має вигляд у кімнаті з колонами, антикваріатом, старовинними картинами, не перетягуючи увагу відблисками та світловими переливами. Крім цього, матове полотно обійдеться вам дешевше за глянцеве. За однакової якості фотодруку зображення на глянцевій натяжній стелі може бути не таким чітким, як на матовому.

Сатинові стелі з малюнком поєднують властивості глянцю та матового покриття. Поверхня у них рівна та гладка, випромінює ніжний блиск. Текстура полотна нагадує сатинову тканину. Якщо ви не хочете зайвого сяйва, але й не ефекту оштукатуреної стелі, сатинове покриття з малюнком – те, що потрібно.

На тканинні полотна, як і на плівкові, також наноситься фотодрук. Для натяжної стелі використовується спеціальний матеріал, просочений полімерами, тому ви можете не турбуватися, що під час натягу тканина розтягнеться і малюнок розтріскається або попливе. Тканинне полотно ширше за плівкові відрізки, тому при монтажі стелі можна уникнути додаткових швів.

Якщо вам важлива міцність, стійкість до низької температури та механічних пошкоджень, вибирайте для прикраси стелі малюнком тканинний матеріал.

Натяжной потолок с фотопечатью Ангелы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок с фотопечатью Ангелы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок с фотопечатью Ангелы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Фотопечать тропические цветы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Фотопечать тропические цветы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Фотопечать тропические цветы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Фотопечать тропические цветы | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

3 способи нанесення зображення на натяжне полотно

Після того, як з'явилася технологія, яка уможливила наносити малюнок на полотно, це дозволило створювати оригінальні дизайнерські композиції. Процес замовлення друку на натяжну стелю передбачає такі етапи:

 1. Замовник підбирає відповідне зображення у каталозі компанії або приносить своє фото.
 2. Приміряє готовий ескіз на різних фактурах: тканинній, плівковій, глянсовій, матовій, сатиновій. Ухвалює рішення.
 3. Малюнок збільшується та переноситься на полотно методом фотодруку екологічними, стійкими до вологи, світла, механічного впливу фарбами. На цьому етапі важливо знати, яким способом наноситиметься зображення на полотно. Кожен має свої особливості.
  Розрізняють ультрафіолетовий, сольвентний та латексний методи фотодруку.

Для ультрафіолетового друку застосовують спеціальну міцну фарбу. Підійде будь-який тип полотна. Ультрафіолетова фарба безпечна для здоров'я людини, тому ви можете прикрасити малюнком дитячу стелю. Вона вбирається у структуру натяжного матеріалу, тому не потріскається під час натягу. УФ-фарба вологостійка – не бійтеся проводити вологе прибирання стелі. Максимальна ширина друку дорівнює 2,2 метра. Якщо малюнок більший, то потрібно буде робити шви. Ультрафіолетовий друк коштує дорожче за сольвентний.

Сольвентний або екосольвентний фотодрук наноситься сольвентним чорнилом. Звідси й назва способу. Ця фарба поступається ультрафіолетовій за екологічними показниками. Також вона не така щільна і просвічується. Тому її застосовують для нанесення світлих відтінків на білому тлі. Але є й переваги. Ширина сольвентного друку – 3,5 метри. Чорнило передають усі нюанси малюнка чітко. Згодом зображення не вигоряє.

Латексний друк не має обмежень за шириною. Ця особливість дозволяє нанести картинку на стелю будь-якого розміру без швів. Виконується на спеціальних широкоформатних плотерах для латексного друку. Вирізняється високою якістю передачі зображень на натяжну стелю до найдрібніших деталей. Придатний для будь-якого матеріалу. Цей метод нанесення зображення не настільки популярний, як перераховані вище, через високу ціну.

Після того, як зображення було нанесене на полотно, його пакують і в призначений день монтажна бригада привезе та встановить натяжну стелю з малюнком у вашій кімнаті. 

Рекомендації щодо вибору декору для натяжної стелі для кімнат оселі

Для стель різних кімнат у квартирі характерні свої особливості. Нижче наведено поради дизайнерів з декорування натяжних полотен з малюнком.

 1. Для вітальні оптимальним варіантом стане закінчена симетрична композиція. У таких приміщеннях можна використовувати великі та масивні елементи декору, наприклад, малюнок на стелі з ліпниною, кованими арками та виділеними округлими склепіннями.
 2. Для дитячих, але ігрових, а не спальних кімнат придатні строкаті візерунки. Чудовий вигляд мають відбитки дитячих долонь, різнокольорові звірята, казкові персонажі або сценки з улюблених мультфільмів.
 3. Як декор для кухні або їдальні використовують малюнки з мінімальним вмістом синього кольору, оскільки він пригнічує апетит.
 4. Для ванної кімнати став популярним прийом відкритого вікна з різним природним пейзажем, яким ви можете насолоджуватися, приймаючи водні процедури.

Натяжні стелі з малюнком здатні змінити будь-який інтер'єр. Однак вибирайте художнє полотно, яке припаде до душі вам та вашим близьким. Тоді кімнати в оселі стануть затишнішими та привабливішими. А ми запропонуємо вам для натхнення декілька ідей щодо оформлення натяжних стель у різних кімнатах.

  Список способів декорування стелі вітальні або зали малюнком

Квіткові візерунки органічно вписуються у більшість інтер'єрів великих кімнат. А вітальню вони наповнюють атмосферою романтики. Габаритні меблі та інші великі деталі мають не такий громіздкий вигляд. Квіткові композиції можна доповнити килимами, текстильними подушками або шторами, оформленими в єдиному стилі.

Малюнок у залі у вигляді рамки може бути оформлений чіткими графічними лініями або хитромудрими візерунками по всьому периметру стелі. Акцентом у цій композиції стане велика люстра у центрі.

Вітражі наповнять вітальню яскравими фарбами та облагородять приміщення.

Фрески мають вишуканий та витончений вигляд. Для зали можна вибрати ніжний персиковий, бежевий, медовий, блідо-блакитний, фісташковий кольори, наприклад.

Абстрактні композиції, подані у вигляді ліній, що переплітаються між собою, будь-яких символів, дрібних візерунків, імітації кольорових патьоків або бризок, також можуть бути прикрасою великої кімнати для приймання гостей.

Головне тут – не створювати дисонанс, зберігати кімнату акуратною та витриманою в одному стилі.

  Ідеї ​​для прикраси натяжної стелі спальні

Для оформлення спальної кімнати не варто використовувати яскраві кольори або складні візерунки, які відволікали б від головного призначення приміщення. Можна вибрати невеликий малюнок, виконаний у теплих тонах.

Такою невеликою деталлю є, наприклад, ієрогліфи, розташовані вздовж однієї зі стін спальної кімнати. Вони можуть бути і чорними, і забарвленими в інші кольори – у винному або сливовому відтінку.

Кракле – цілісний малюнок, що складається з безлічі нерівномірних частин або, наприклад, візерунок у вигляді тріщин на поверхні керамічних виробів. Доповнити своєрідну «мозаїку» можна м'якими подушками, балдахінами, важкими гардинами в інтер'єрі.

Орнаменти – також варіант для спальні. Підбирайте малюнок, орієнтуючись на кольори, які вже є в інтер'єрі кімнати.

  Додаткові деталі для стельового покриття кухні

Соковиті та барвисті варіанти на кухні – стельові малюнки з гастрономічними смаколиками, щоб налаштувати мешканців та гостей на вживання їжї. Тому натяжна стеля із зображенням, наприклад, фруктів чи ягід на білому тлі чи кавових зерен перевтілить кухонний простір, дозволить залишатися бадьорим, у піднесеному настрої.

Якщо ваша кухня завжди наповнена великою кількістю сонячного кольору, використовуйте зображення великих кубиків льоду, щоб охолодити спекотне приміщення.

  3 способи прикрасити стелю у ванній

Для декорування натяжної стелі у ванній кімнаті можна використовувати зображення:

 • крапель води: у польоті, падаючи у воду, на склі та інші варіанти;
 • морського дна із галькою, різнокольоровими рибками, коралами, морськими зірками;
 • бульбашок повітря, що піднімаються у воді.

  Малюнки для дітей на стелі дитячої кімнати

У кімнату дитини підбирайте той малюнок, який повністю відображатиме інтереси вашого малюка. А ми можемо порадити такі:

 • Зображення нічного чи денного неба, доповненого розсипом золотистих зірочок чи хмар. Натяжна стеля з таким малюнком створить враження перебування на природі.
 • Географічна карта стане чудовим варіантом для юних прихильників подорожей та пригод.
 • Зображення космічних тіл, наприклад Венери або Марса, комет з довгими хвостами, сузір'їв, туманностей або космічних станцій, ракет.
 • Повітряні барвисті кулі з глянсовою поверхнею, які ширятимуть на стелі, подарують відчуття свята.
 • Розсип різнокольорових іскор, доповнений круглими спотами для освітлення, також порадує маленьких дітей і асоціюватиметься з радісними та світлими пригодами.

  Як вибрати малюнок на стелю передпокою та коридору?

Для передпокою можна підібрати як малюнок на всю стелю, так і у вигляді маленької деталі в одному з кутів. Все залежить від розмірів. Невеликий барвистий візерунок може доповнювати загальну стилістику квартири.

Оскільки коридор – це зазвичай довгасте приміщення, то гострі кути можна згладити овальним малюнком посередині. Таке рішення дозволить візуально розширити вузький простір.

Підбираємо малюнок натяжної стелі згідно зі стилем приміщення

У каталозі компанії «5Plus» подані натяжні стелі з малюнком для кімнат, оформлених у різних архітектурних напрямках. Тут ви знайдете варіанти для класики, модерну, східних та романтичних стилів. Під час вибору малюнка керуйтеся власними уподобаннями, але також візьміть до уваги наші рекомендації, якщо ваша кімната оформлена в одному із наведених нижче стилів.

Наприклад, для класики використовують фактуру на стелі, що імітує багаті старовинні матеріали і тканинні полотна. Зображенням є як вензелі, так і симетричні орнаменти та репродукції світових шедеврів живопису. У малюнках переважають пастельні відтінки, доречні глибокі темно-зелені півтони, насичений бордовий, а також колір золота. Для оформлення класичного інтер'єру, виконаного в чорно-білій гамі, придатне полотно натяжної стелі з малюнком павутиння.

Якщо ви плануєте облаштувати житло у стилі хай-тек або модерн, вибирайте натяжні стелі з абстрактними, асиметричними, лінійними візерунками. Щоб посилити ефект асиметрії та гострих кутів, полотно покривають речовиною, яка надає дзеркального блиску композиції. На натяжному полотні в хай-тек інтер'єрі переважають яскраві та барвисті сюрреалістичні образи.

Приміщення, оформлені в японських, китайських або тайських мотивах, доповнюються малюнками природи на натяжній стелі. Наприклад, на сатиновому плівковому покритті у традиційному східному стилі зображують бамбукові гаї, високі гори зі сніговими піками, водоспади у тропічних джунглях тощо.

Кантрі, вестерн або прованс – не найпопулярніші стилі, але й для них є декоративні рішення. На полотно натяжної стелі в такій стилістиці наносять зображення квітів або запашних соковитих лугів, виноградників, оливкових гаїв та інших продуктів та явищ, поширених у західноєвропейських країнах.

Однак є класичні зображення, які матимуть органічний вигляд у будь-якому стилі, наприклад, зоряне небо – у спальні або герої мультиків – в дитячій.

Якщо вам сподобається будь-яка робота з каталогу, ви можете замовити ідентичну картину для своєї стелі і навіть внести нотку індивідуальності в проєкт.

Правила вибору кольору малюнка натяжної стелі

Усім відомо, що те саме приміщення у різних кольорах може мати різний вигляд. Це стосується не тільки стін та підлоги, а й стелі з малюнком. Правильно використовуючи можливості палітри можна моделювати приміщення. Які ж закони поєднання кольорів існують?

 1. Натяжні стелі з малюнком у матовому покритті будуть здаватися нижче за стелі з глянсовою плівкою. Це відбувається завдяки здатності глянцю відображати.
 2. Темні відтінки у зображенні, особливо якщо воно нанесене на всю поверхню стелі, як і у випадку з матовою поверхнею, зменшуватимуть висоту кімнати. А ось білі кольори, навпаки, піднімуть стелю, принесуть відчуття великого відкритого простору над головою.
 3. До сонячної кімнати можна додавати малюнки на стелі з темнішими відтінками. Якщо вікна виходять на північ, вибирайте м'які світлі картини.
 4. Яскраве забарвлення стелі найкраще поєднувати зі спокійними відтінками інтер'єру. Так ви зможете зберегти привабливість художнього оздоблення та зробити її ненав'язливою.

Кожен колір по-різному впливає на настрій та самопочуття людини. Врахуйте такі моменти:

 • червоний підвищує кров'яний тиск та стимулює роботу мозку;
 • оранжевий прискорює кровотік та підвищує апетит;
 • жовтий приносить гарний настрій і заспокоєння;
 • зелений дає позитивний настрій;
 • синій і блакитний діють заспокійливо;
 • фіолетовий придатний для творчості, пошуку натхнення.

Однак не перебільшіть з великою кількістю використання того чи іншого кольору в інтер'єрі. Надлишок червоного, наприклад, призведе до дратівливості, синього – до меланхолії. Вихід із ситуації – комбінувати кольори малюнка натяжної стелі з кольорами обробки решти приміщення. Для кухні можна вибрати помаранчевий та зелений, для робочої зони – червоний та жовтий, для спальні – персиковий, блакитний, відтінки білого.

Перед тим, як замовляти той чи інший малюнок для натяжної стелі кімнати, важливо уявити, як він впишеться в загальний інтер'єр. Чи зображення відповідатиме стилю? Чи зможе малюнок допомогти візуально змоделювати приміщення? Коли ви відповісте на ці запитання, сміливо звертайтеся до нашого дизайнера та замовляйте натяжну стелю з малюнком.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо