Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни

ремонт натяжных потолков 5plus

Так як натяжні стелі – це досить популярний вид обробки, часто трапляється так, що потрібен ремонт.

У якому разі може знадобитися ремонт натяжної стелі?

Ремонт натяжної стелі може здійснюватися у таких випадках:

 • затопили зверху;
 • поріз або дірка;
 • деформація кріпильних елементів;
 • зміна властивостей і зовнішнього вигляду натяжної плівки;
 • заміна натяжної плівки.

Які види ремонту натяжної стелі вважаються гарантійними?

Під гарантією мається на увазі ремонт або заміна натяжної стелі чи кріпильних елементів у разі належного використання натяжної стелі. Гарантія поширюється на:

 • Деформацію кріпильних елементів – гарантія 3 роки;
 • Зміну властивостей і зовнішнього вигляду плівки – гарантія 10-12 років.

Тобто, якщо у вас сталася деформація будь-яких кріпильних елементів, ви можете звернутися до компанії, яка встановлювала вам натяжну стелю і вам зобов'язані її відремонтувати. Те ж саме має бути, якщо раптом натяжна стеля втратила свої властивості або колір. Однак слід розуміти, що ремонт буде здійснено, якщо ви використовували натяжну стелю відповідно до правил експлуатації.

Правила експлуатації натяжних стель:

 1. Не торкайтеся натяжної стелі 5plus колючими, ріжучими предметами. Це може призвести до утворення проколів або інших ушкоджень.

 2. Не ремонтуйте натяжну стелю самостійно, це може призвести до її подальшої непридатності. У разі виникнення проблем негайно зверніться у компанію 5plus для виклику ремонтної бригади.

 3. Температурний режим використання натяжної стелі 5plus має бути у межах від +5 до +50 °С, в інших температурних режимах гарантійна експлуатація не передбачається.

 4. Потужність освітлювальних приладів, які використовуються у натяжних стелях 5plus, не повинна перевищувати 60 Вт для ламп розжарювання і 35 Вт для галогенних.

 5. У разі затоплення зверху, необхідно вимкнути усі освітлювальні прилади у натяжній стелі 5plus і викликати компанію-установника для зливу води.

 6. Компанія 5plus здійснює усі роботи з натяжною стелею самостійно. Виконання будь-яких робіт не компанією-виконавцем веде до втрати гарантійного зобов'язання перед замовником.

 7. Для миття натяжних стель 5plus забороняється використання агресивних хлорвмісних і абразивних мийних засобів. Рекомендується використовувати засоби для миття вікон і бавовняну тканину, протираючи поверхню плавними рухами уздовж лінії шва.

Цю інструкцію з експлуатації ви зможете прочитати також у гарантійному талоні, що додається до кожної натяжної стелі.

Усі інші ремонтні роботи відбуваються завжди за рахунок замовника, так як усі вони утворюються під час використання натяжної стелі і ряду факторів, що не залежать від компанії 5plus.

Ремонт натяжної стелі при підтопленні

ремонт натяжного потолка при потопе

Перше, що потрібно зробити, це вимкнути усі електричні прилади, що знаходяться у просторі між базовою і натяжною стелею. Далі, відразу телефонуйте у компанію 5plus і чекайте виїзду ремонтної бригади.

Якщо там знаходиться чиста вода, то процес зливу здійснюється досить швидко, і завдяки умінням фахівців вже після 30 хвилин роботи натяжна стеля буде, як новенька. Для цього наші фахівці або знімають один з елементів освітлення або приспускають край натяжного полотна. Далі зливають за допомогою водяного рівня воду, ставлять все елементи на місце і прогрівають стелю, щоб вона повернулася у первинну форму.

Якщо ж вода брудна і у ній є сторонні елементи (шматки шпалер, штукатурка, тирса і т.д.), необхідно частково або повністю знімати полотно і мити його зсередини. Такий ремонт займе більше часу та й за вартістю буде дорожчим. Можна просто замінити полотно, але у цьому немає необхідності. І найголовніше, не бійтеся, якщо вас затопило, ваші меблі та техніка у цілковитій безпеці. Просто телефонуйте нам, і ми повернемо все, як було.

Ремонт натяжної стелі при порізі або дірці

Буває і таке, що можна порвати натяжну стелю або проколоти. Що ж робити тоді? Вам знадобиться шматочок скотчу і телефон із розділу Контакти. Шматочком скотчу акуратно заклейте дірочку і відразу зателефонуйте нам.

Ми приїдемо, як зможемо, а далі все залежить від багатьох факторів.

порез натяжного потолка в районе края

Поріз поблизу краю натяжної стелі

Можна просто приспустити цю частину стелі і обрізати разом з діркою. Далі приклеїти новий гарпун і вставити на місце. Вартість такої роботи буде невеликою і триватиме робота недовго.

порез натяжного потолка в районе шва

Поріз натяжної стелі у районі шва

Є варіант зняття натяжної стелі і заміни порізаної частини на нову. Для цього по лінії шва стеля обрізається і припаюється новий шматок. Цей варіант практично дорівнює за вартістю заміни полотна, тому він цікавий тільки там, де натяжні стелі великої площі.

порез натяжного потолка приближенный к центру

Поріз натяжної стелі, наближений до центру

Необхідна повна заміна полотна. Робота триватиме як мінімум годину і за вартістю буде у межах 70% від базової вартості натяжної стелі.

порез натяжного потолка в районе осветительного прибора

Поріз поблизу освітлювальних приладів (люстри)

Якщо поріз утворився поблизу люстри, можна навколо неї наклеїти декоративну фаску. Недорогий, але сумнівний варіант. Підходить далеко не для всіх і не завжди.

Так що, безвихідних ситуацій не буває, хоча, звісно, краще сподіватися, що з нами такого не станеться. Ремонтом можна назвати і просту заміну полотна, наприклад на інший колір. Ось все ж таки купили ви новий диван і хочете, щоб стеля була під колір подушок. Можна поміняти подушки або змінити колір стелі. Вибір завжди є.

Ремонт натяжної стелі власними руками

Ремонтувати натяжні стелі самим, звичайно ж, можна, але це складно. По-перше, вам знадобиться спеціальне обладнання (нагрівальна гармата, балон і спец. інструмент). По-друге, навички, які дозволяють працювати з усіма цими штуками. Далі потрібно зуміти точно визначити характер ушкодження. Ну і слід розуміти, що у разі невдачі гарантія злітає.

Якщо говорити про рекомендації, то ми радимо вам у гарантійному випадку обов'язково звертатися до нас. У всіх інших випадках, звертатися до нас чи ні – вибір особисто кожного, але за переробку зіпсованої натяжної стелі доведеться все одно платити. Як відремонтувати самому, можна прочитати вище, більш детальну консультацію можна отримати у нашому офісі або за телефонами із розділу Контакти. Ми сподіваємося, що ця інформація стане вам в нагоді тільки для ознайомлення і у жодному разі не буде використана для отримання особистого досвіду.

Потрібен ремонт натяжної стелі? Звертайтеся до наших менеджерів 0 800 217 587. Дзвінки по Україні безкоштовні.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо