Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни

Зростання вартості валюти, і як наслідок, вартості товарів і послуг, звичайно ж, не може не позначитися на добробуті українців. У країні криза, а отже і роботи менше, і стабільності. Про впевненість у завтрашньому дні і говорити не варто.

Сфера надання послуг з установки натяжних стель теж не стала винятком, адже плівка для натяжних стель виготовляється за кордоном, а усі комплектуючі матеріали виробляються з іноземної сировини. Великі компанії можуть переналаштуватися на інші сфери продажу товарів або надання послуг чи скоротити необов'язкові витрати.

А що ж робити маленьким?

Якщо ви є власником невеликої компанії з установки натяжних стель і відчуваєте на собі кризу, то вам необхідно:

эффективность рекламы Обов'язково оцініть ефективність реклами, яку ви подаєте для залучення клієнтів. Можливо, частина реклами не дуже ефективна, але надто витратна. Скористайтеся альтернативними видами реклами, наприклад, подачею оголошень в інтернет-каталогах, створення власної групи у соц. мережах і т.д.
партнерство Пошукайте допомогу у більшої компанії у цій галузі. Можливо, ця компанія не відчуває кризи і зможе допомогти з отриманням клієнтів за купівлю у них матеріалів.
материалы со скидкой Якщо ви займаєтеся натяжними стелями, любите свою справу і не збираєтеся змінювати напрямок, замовте матеріал для натяжних стель оптом з гарною знижкою. Виберіть найкраще співвідношення вартості та якості і домовтеся відразу про купівлю, наприклад на місяць. По-перше, матеріал навряд чи подешевшає, а по-друге, не доведеться їздити кілька разів до відділення перевізника і платити за доставку.
заказ по факту Якщо ж ви не впевнені у завтрашньому дні і, можливо, не будете встановлювати натяжні стелі, робіть замовлення тільки за фактом. Не важливо, що ви візьмете трохи дорожче, оскільки якщо перестанете працювати у цій сфері, зайва продукція все одно залишиться, нехай і економічніша у закупівлі.
рациональная экономия Запорука стабільності, щоб утриматися на плаву під час кризи, це раціональна економія. Це означає те, що гроші повинні витрачатися на матеріал, рекламу і розвиток, але раціональніше. Легко сказати, чи не так?! А важко зробити. Ну, для того, щоб зробити свої витрати раціональними, необхідно, перш за все, налагодити чіткий взаєморозрахунок. Що точніше ви знаєте усі статті розтрат і доходів, то легше буде прибрати непотрібні витрати і зробити акцент на максимальний дохід. Знаєте, як кажуть, «Бійтеся не великих витрат, а маленьких доходів»! Це правда! Вартість тієї чи іншої реклами може часом бути дуже високою, проте й ефективність може бути просто неймовірною.

Не знаєте, що робити далі?

положительный опыт Переймайте позитивний досвід в успішніших компаніях, подивіться історію становлення гігантів будівельної індустрії або будь-якої іншої. Можливо, перегляд чужих досягнень, приведе вас до думок створення геніального рішення і інновації у вашій сфері.
отличайтесь от других Відрізняйтеся від інших. Запропонуйте до послуг, які надають усі, свою власну, оригінальну. Придумайте свою фішку і розповідайте про неї усім клієнтам. Але не варто робити її платною, хоча б для початку. Нехай люди оцінять вашу індивідуальність, безкоштовний додатковий сервіс.
работа с вдохновением Не існує неважливих речей. Запам'ятайте! Те, що для вас дурниця, для когось може бути важливим аспектом, тому не орієнтуйтеся на власну думку і смак, вони можуть не збігатися з думкою замовника, і ви його втратите. Працюйте з натхненням, як в останній раз. Усі ми відчуваємо щирість, доброту та любов. Виконуйте роботу із задоволенням, а якщо цих почуттів немає, займіться чимось, що до душі.
управление временем Не робіть усе самі! Дивно, здавалося б, чи не так?! А як же ж економія! Саме так. Найдорожче, що у нас є, це час! І, часом, за великою кількістю дрібної роботи ви просто не встигнете подумати про щось більше, розвернутися, так би мовити. Візьміть помічника, який зможе робити за вас дрібну не надто істотну, але обов'язкову роботу, а самі займіться чимось, що може поставити вас на сходинку вище.
не откладывайте на завтра Намагайтеся не відкладати на завтра. Наполовину зроблена робота, швидше за все, так і залишиться недоробленою, а це зайва витрата часу без результату. Краще не робити взагалі, якщо це не так важливо, а зайнятися тим, що точно буде ефективно і корисно для справи. Якщо ж справа велика і її неможливо зробити відразу, розбийте її на декілька рівноцінних етапів та напишіть план дій. Чітко дотримуйтесь плану і нагороджуйте себе за успіх, наприклад, відвідуванням театру або відпочинком на природі.
поддержка близких Звичайно, існує безліч прийомів і методів підтримки себе на плаву, але найважливіше для будь-якого керівника будь-якої компанії – це підтримка близьких і віра у власні сили! Так що, хай ваші близькі вірять у вас і підтримують на всі 100, і тоді будь-які негаразди будуть не гіркою, з якої ви скотитеся, а вершиною, яку подолаєте.
Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо