Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Багети для натяжної стелі - 5plus | Київ ⋆ Дніпро ⋆

Компанія 5plus вже понад 10 років займається виробництвом та встановленням натяжних стель у багатьох містах України. І можемо з упевненістю сказати, що важко уявити сучасний інтер'єр без надійної натяжної стелі, адже це один із популярних варіантів оформлення поверхонь приміщення, що дозволяє радикально оновити дизайн кімнати. Але не варто забувати, що важливим елементом під час придбання натяжної стелі є якість багетів, що купуються. Вони відіграють важливу роль під час її монтажу. Чому? Далі розкажемо про те, яку роль вони відіграють під час встановлення натяжних стель.

Важливість якості багетів для натяжних стель

Багет для натяжної стелі – довгий профіль складного перерізу, який отримують шляхом протягування нагрітого та пластичного матеріалу через отвір відповідної форми на спеціальному устаткуванні. Профілі створили для утримання полотна з поліестерової тканини або ПВХ плівки у натягнутому стані. Вони здатні витримувати навантаження до 70 кг/п.м. Для успішного встановлення натяжної стелі важлива якість профілів, тому матеріал багетів повинен відповідати низці вимог:

  •       Міцність
  •       Безпека
  •       Зручність конструкції
  •       Естетичність

Багети розрізняють за видом кріплення, матеріалом, способом монтажу та типом конструкції.

Види багетів для натяжної стелі

За матеріалом

Алюмінієвий багет

Профілі з алюмінію з'явилися значно раніше за пластикові аналоги. Вони призначені лише для кріплення плівки із ПВХ. Алюмінієвий багет набагато міцніший за пластиковий, тому натяжні стелі великої площі монтують на металевий каркас. Він має гарну жорсткість, яка забезпечуватиме рівність сторін каркаса під час кріплення до стін з дефектами поверхні.

Переваги:

  •   Міцність. Здавалося б, особливого навантаження на багети немає, але уявіть – раптово станеться затоплення. Несучий каркас повинен витримувати величезні  навантаження – ось тут міцність алюмінію і стане в нагоді.
  •   Довговічність та надійність. Алюмінієві елементи практично не зношуються, вони стійкі до зовнішніх впливів і не піддаються корозії.
  •   Зовнішній вигляд. Алюмінієві багети гарно впишуться в інтер'єр.
  •   Легкість монтажу. Якщо зробити надріз, зберігається стійкість кута.

Недоліки:

  •   Погана гнучкість. Металевий профіль не гнеться – доводиться його різати, порушуючи цілісність рами.
  •   Ціна вища, ніж у пластикових аналогів.
  •   Велика вага. Через це виникають складності у монтажі.
  •   Більш жорсткі, ніж пластикові.

Пластикові багети

Пластикові багети стали популярними завдяки своїй універсальності та придатності поєднуватися практично з будь-яким гарпуном для стелі. Пластиковий профіль виготовляється з твердого полівінілхлориду. Він застосовується для кріплення тканинних та плівкових полотен. Завдяки гарній гнучкості з їх допомогою можна створити оригінальні та незвичайні стелі складних форм.

Плюси:

  •   Пластичність. Пластикові багети легко згинаються, набираючи бажаної форми. На відміну від монтажу металевих аналогів, вам не потрібно попередньо просвердлювати отвори під шурупи.
  •   Доступна ціна. Пластик дешевший і це суттєвий плюс при виборі матеріалу профілю.
  •   Легка вага. Полегшує процес доставки та встановлення.
  •   Стійкі до утворення плісняви ​​та грибка.

Мінуси:

  •       Деформується при нагріванні.
  •       Крихкі. Не витримує високого тиску води у разі затоплення.
  •       Ненадійність.

За способом монтажу

Настінні

Багети, які кріпляться до стіни, є найпопулярнішим варіантом. Стінові багети бувають як алюмінієві, так і пластикові. Вони також містять перфорацію. Зверніть увагу на те, що стінові профілі трохи знижують висоту кімнати, але водночас вони можуть використовуватися для створення складних конструкцій і легко монтуються. Попит мають декілька варіантів настінних профілів, у яких є пази для світлодіодних стрічок. Стінові багети поділяють на види перерізу:

  •   h-подібний

Він призначений для монтажу натяжної стелі за гарпунною системою, дозволяє виконати роботи у найкоротші терміни. Цей вид кріплення надійний і ефективний довгий час. З його допомогою можна змінити за бажанням рівень стелі, тобто за необхідності її можна опустити, наприклад, щоб сховати за полотном комунікації або утеплювач. Він також дозволяє легко вирівняти положення плівки, навіть якщо основа нерівна.

  •   П-подібний з перемичкою та без

Такий багет є альтернативою h-подібного профілю. Це кріплення має перемичку між двома планками, що надає йому жорсткості та міцності. П-подібний профіль без перемички може застосовуватись лише для штапикового кріплення.

Стельовий

Стельовий багет можна використовувати лише для кріплення до стелі або інших горизонтальних поверхонь. Здебільшого це алюмінієвий або пластиковий багет завдовжки 2,5 метри. Такий профіль дозволяє кріпити натяжне полотно максимально близько до поверхні основи. Вони займають дуже мало місця, всього 3 см. Тому його застосовують у кімнатах невеликої висоти або при нерівних стінах.

Переваги:

  •   Кріплення до базової стелі
  •   Придатний для шторних карнизів
  •   Може стикуватися з будь-якими безщілинними профілями
  •   Можливий демонтаж полотна
  •   Добре прилягає до стін

Універсальний

Форма універсального багету допускає кріплення на вертикальній чи горизонтальній площині. Він також дозволяє встановлювати незвичайні криволінійні конструкції. Середня довжина універсального багета – 2,5 метри, а висота – 3 см. Щілина, яка утворюється між стіною і стелею, закривається маскувальною стрічкою. Під час встановлення полотен на алюмінієвий універсальний багет використовуються прямі лопатки. Також універсальний профіль часто вибирають для натяжних стель у приміщеннях зі складною геометрією.

За способом кріплення

Гарпунний

Гарпунна технологія кріплення є однією з найнадійніших та найдорожчих видів. Її суть в тому, що по краях натяжного покриття роблять окантовку із приварених до вінілу гачків, які під час встановлення заводяться в паз монтованого профілю. Також перед монтажем плівку прогрівають тепловою гарматою. Основна перевага такого кріплення натяжної стелі полягає у тому, що гарпунна технологія дозволяє кріпити будь-які профілі без утворення щілини. Гарпунна система є трудомісткою, а також вимагає високої точності та акуратності під час роботи. Також вона зручна тим, що піддається демонтажу, повторному монтажу, а також частковому ремонту. Для такого встановлення потрібно ретельно виміряти приміщення, зокрема і по діагоналі. Гарпунний профіль буває двох видів:

  •   Видимий

Під час кріплення такого профілю залишається невеликий проміжок шириною до 7 мм між натяжною стелею і стіною. Його можна закрити маскувальною стрічкою білого або бежевого кольору.

  •   Невидимий

З таким профілем щілин не залишається, але головна умова – потрібна рівна поверхня. Багет знаходиться вище натяжної стелі і щільно прилягає до стіни.

Переваги:

  •   Найнадійніша технологія кріплення;
  •   Є можливість багаторазового демонтажу полотна;
  •   Має естетичніший вигляд;
  •   Короткочасне нагрівання приміщення.

Недоліки:

  •   Дуже трудомісткий процес;
  •   Вимагає високої точності вимірювання приміщення.

Штапиковий

Такий вид кріплення найпопулярніший, так як він дуже зручний у монтажі і досить міцний, тобто можлива жорстка фіксація полотна. Штапикова система кріплення складається з пластикового або дерев'яного штапика, алюмінієвого або пластикового багету, вставки та полотна. За такої технології кріплення використовується кріпильний багет, що має форму літери «П». Монтаж такої стелі відбувається так: вдвічі складений край тканинного полотна заводять у паз профілю, вбивають клин, який надійно фіксує покриття. Після закінчення встановлення надлишки оболонки вздовж штапика акуратно зрізають канцелярським ножем, а щілину, що залишилася, закривають декоративною накладкою. Основні переваги такого кріплення – дешевизна та легкість монтажу. Але він не підходить для важкого полотна – у певний момент воно може випасти зі штапика.

Плюси:

  •   Найдешевша система кріплення;
  •   Зручний у монтажі.

Мінуси:

  •   Менш естетичний вигляд;
  •   Тривале нагрівання приміщення;
  •   Полотно може провисати.

Кліпсовий або кулачковий

Він є найпростішим типом кріплення, тому що його не треба після монтажу закривати декоративною стрічкою і встановити полотно досить просто. Кліпсове кріплення являє собою пряму деталь з двома кулачками – рухливі та зафіксовані. Коли тканина проштовхується між кулачками, вона починає відштовхуватися від рухливого, тому ще сильніше притискається до нерухомого і, як наслідок, ще сильніше фіксує вінілову плівку на місці. Кліпсове кріплення відбувається за таким принципом:

  1.   Спочатку вимірюється приміщення, а потім з огляду на дані робиться розкрій тканини. Краще вирізати матеріал з невеликим запасом у 10-15 см.
  2.   Багет із клямкою закріплюється на стіну за допомогою саморізів або шурупів. Туди тонким шпателем закріплюється полотно натяжної стелі.
  3.   Полотно натягується максимально міцно, а зайва частина зрізається.
  4.   Наприкінці процедури поверхня обробляється будівельним феном, щоб згладити складки.

Переваги:

  •   Висока швидкість виконання роботи;
  •   Доступна ціна;
  •   Відсутність сполучних швів;
  •   Через високу щільність слабка чутливість до коливань температури.

Недоліки:

  •   Клямка застосовується тільки поліефірною тканиною;
  •   Ненадійність кріплення.

За типом конструкцій

Сполучний або стикувальний

Сполучний багет є подвійним профілем. Він може бути розроблений як з алюмінію, так і з ПВХ. На ринку середня довжина профілю – 2,5 метри, а висота – 20 мм. Такий багет використовується для поєднання двох або більше кольорів, фактур чи форм. Він застосовується у разі, якщо площа приміщення понад 80 м².

Для одно- та дворівневих стель

Такий алюмінієвий профіль призначений для встановлення стель, що мають два рівні. Багети дозволяють візуально розділити кімнату на дві зони, а також здатні приховати короби від вентиляції, комунікації і нерівності. Принцип роботи: фахівці роблять розмітку стелі, після чого переходять до монтажу каркасу. Отвори в багеті роблять за попередньою розміткою: в алюмінієвому – на монтажній полиці, а у пластиковому – по спеціальному квадратному перерізу або потовщенню профілю. Відстань від першого отвору до краю елемента має становити трохи більше 2 см.

Для встановлення дворівневої стелі, обведення колон, створення різних форм, з'єднання полотен використовуються профілі зі складним перетином. Існують такі варіанти профілів:

  •   ПП 75 – має особливу конструкцію і дозволяє зафіксувати два різні за кольором та фактурою полотна на різних рівнях. Довжина профілю становить 2,5 метри, а відстань між рівнями – 5-7 см.
  •   СП – універсальний багет, який використовується для з'єднання двох натяжних полотен. Втрата висота становить від 3 см, а місце стику двох полотен маскується спеціальною вставкою овальної форми.
  •   КП – найчастіше використовується під час встановлення підсвічування неоновими або світлодіодними стрічками. Висота монтажної поверхні складає 40 мм.
  •   НП – закріплюється на нижній частині профілю в ніші переходу з міжрівневим підсвічуванням заввишки 5 см.

Для стель з підсвічуванням

Все частіше трапляється, коли підсвічування замінює традиційне освітлення кімнати. Така ідея реалізується за допомогою багету для підсвічування. Світлодіодна стрічка закладається у кишеню, що утворюється між стіною та стелею, потім фіксується засувками. Щілину між багетом та натяжною стелею треба збільшити до 3 см.

Крім стандартних багетів, існує ще 3 види профілю з підсвічуванням:

  •       Ширяюча стеля – це натяжне полотно з прихованою світлодіодною стрічкою. За допомогою такого типу підсвічування створюється візуальний ефект підвішеної в повітрі стелі. Профіль встановлюється на відстані декількох сантиметрів від стіни, в ній також міститься паз для розміщення світлодіодної стрічки.
  •       Світлові лінії – створення яскравих ліній кольорів за рахунок цілісної стрічки світлодіодних ламп. Для цього використовуються спеціальні багети під натяжну стелю. Спочатку кріпиться каркас, потім до нього монтується профіль КП. Після створення конструкції кріпиться багет. Потім усередину багета встановлюється світлодіодна стрічка. Щоб світло розсіювалося рівномірно, стрічку можна покрити напівпрозорим матеріалом.

Контур – це лінія шириною 4 з чіткими межами та рівними лініями. Встановлюється система за допомогою світлодіодної стрічки та багатобарвного підсвічування RGB. Для ніші зі світлодіодами не потрібна вставка-заглушка.

Бежевый натяжной потолок в комнате | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Бежевый натяжной потолок в комнате | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Бежевый натяжной потолок в комнате | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Бежевый натяжной потолок в комнате | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Глянцевый натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Глянцевый натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Глянцевый натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок пано в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

Оптимальні розміри профілів для натяжної стелі

Стандартна довжина багетів становить 2,5 метри. Винятком є ​​кутовий і конструктивний багет. Ширина і висота залежать від типу профілю:

  •       для настінного багета – ширина 27 мм, висота 10 мм;
  •       для стінового безщілинного багета – ширина 28 мм, висота 13 мм;
  •       для стельового багета, яким монтуються безшовні стелі, – ширина 27 мм, висота 12 мм.

між сусідніми кріпленнями може бути така відстань:

  •   8-10 см – для видимого профілю;
  •   50 см – для універсального багета;
  •   15-20 см – для стінових планок.

Який багет краще вибрати?

Вибирати профіль для натяжної стелі треба відповідально. Щоб правильно визначитися з матеріалом, варто з'ясувати всі плюси і мінуси кожного варіанту. Більшість споживачів вибирають алюмінієвий профіль, так як він міцніший і надійніший. Пластикові профілі не дуже популярні, оскільки вони недостатньо міцні, щоб утримувати важкі полотна. Однак можна вибрати ПВХ-багет, коли важлива зручність використання, є нерівні стіни у кімнаті, кути відхиляються від прямих, не потрібне використання міцних матеріалів і є бажання заощадити.

Вибирати металеві багети варто тоді, коли передбачена ніша для штор, планується встановлення багаторівневих конструкцій, потрібні міцні матеріали, тобто площа кімнати велика, а також фінанси дозволяють.

Як вибрати клей для фіксації?

Дуже важливо підібрати клей для фіксації з хорошим складом. Саме клей з гарною міцністю запобігає такій неприємності, як зсув профільних стиків. Чудову адгезію створюють рідкі цвяхи, клей «Дракон» і «Момент». Зважайте на те, що клей має бути прозорим і після висихання не залишати слідів на поверхні.

Залишити щілину між стелею і багетом?

Багато хто не хоче щільно прикладати профіль до стелі, тому що бояться його пошкодити і тому залишають невеликий отвір. В принципі, це правильне рішення, оскільки ви ще й зменшуєте шанси провисання стелі під час експлуатації. Рано чи пізно будь-яка, навіть найкраща стеля, зроблена руками справжніх фахівців, провисне на 1-2 міліметри. І якщо буде невелика щілина, це буде не так помітно, як у разі щільного прилягання багета до стелі.

Висновок

Різноманітність стельових профілів дозволяє вибрати найкращий варіант не тільки для задоволення естетичних потреб. Під час вибору багета грамотно враховуйте сукупність усіх факторів – від розміру приміщення і до характеристик конструкцій. Загалом вибирайте міцну та надійну конструкцію, яка забезпечить вам довговічність покриття. А з якісним вибором багетів вам допоможуть фахівці компанії 5plus. Інтернет-магазин надає широкий асортимент натяжних стель і усіх комплектуючих до неї. Компанія 5plus працює з іноземними виробниками натяжних полотен та комплектуючих, що дозволяє тримати якість та вартість на рівні. Скористайтеся можливістю придбати натяжні стелі у будь-якому регіоні України. Надійність компанії підтверджує наявність сертифікатів про високу якість продукції. Щоб купити натяжну стелю, телефонуйте або пишіть в онлайн-чат інтернет магазину 5plus. Наш менеджер зв'яжеться з вами і відповість на усі запитання.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо