Натяжні стелі зі швом (шовні)
Голосів:
Яких правил потрібно дотримуватися при установці шовних натяжних стель?
Зробити шов менш помітним дозволяє використання натяжних стель з малюнком (фотодруком) або установка в одній конструкції двох контрастних за кольором полотен.
На відміну від глянцевих, ці полотна не мають здатності відбивати світло, тому шви на них менше кидаються в очі.
Залежно від розташування джерел світла в приміщенні потрібно продумати, де на стелі буде проходити місце з'єднання полотен між собою у вигляді шва.
Фото Шовних натяжних стель 5plus
Актуальні питання про шовні натяжні стелі
Багато наших замовники активно цікавляться асортиментом шовних натяжних стель, в зв'язку з чим у них виникають питання. Відповіді на найчастіші з них підготували наші фахівці.
У чому полягає відмінність шовних натяжних стель від безшовних?
Максимальна ширина натяжних полотен обмежена 2,7 м, і якщо ширина приміщення перевищує цей розмір, на стелі, як не крути, є шов. Утворюється він в результаті зварювання матеріалу з декількох рулонів. Найбільш затребувані натяжні полотна мають ширину 1,3 м, 1,8 м, 2,0 м. Тобто якщо ширини одного полотна достатньо для обробки стелі, то його можна віднести до безшовного типу. В іншому шовні натяжні стелі мають ті ж властивості, що й безшовні.
Наскільки сильно помітний шов на плівкових полотнах?
Товщину шва в 0,25 мм майже неможливо побачити неозброєним оком, якщо не придивлятися. До того ж досвідчені майстри завжди розташовують шов перпендикулярно напрямку світла, тим самим зменшуючи ймовірність його виявлення.
Чи потрібна спеціальна підготовка до установки шовної натяжної стелі?
Ні, ніякі підготовчі роботи вам не потрібно виконувати заздалегідь. Слід лише переконатися у відсутності на стелі небажаних матеріалів у вигляді штукатурки, гіпсової ліпнини та інших предметів, які можуть обвалитися на внутрішню поверхню стелі. А в приміщенні, де планується монтаж шовної натяжної стелі, потрібно тільки компактно зрушити меблі по центру.
Чи можна встановлювати світильники в натяжну стелю зі швом?
Так, як і в безшовну натяжну стелю, в шовну можна вбудовувати практично будь-які освітлювальні прилади, кріпити стельові карнизи і т.п. Головне, що від вас вимагається, - це придбати комплектуючі до моменту установки стелі натяжної, щоб монтажники чітко уявляли, що і де розміщувати.
Натяжні стелі зі швом плюси і мінуси
Хоч натяжні стелі шовні і мають недоліки, їх сповна компенсують відчутні переваги такого типу обробки.
Шовні полотна натяжні представлені розмаїттям кольорів і фактур, з яких ви можете підібрати саме те, що максимально підійде для вашого інтер'єру.
У порівнянні з безшовними натяжними полотнами стелі зі швом коштують дешевше, тому якщо для вас немає принципової різниці і при цьому важлива економія бюджету, вибирайте менш дорогий варіант.
За натяжною шовною стелею не потрібно ніякого спеціального догляду: вона легко протирається звичайною вологою ганчіркою.
У випадку затоплення квартири зверху вода не проникне в розташоване під нею приміщення, а буде утримуватися всередині натяжної конструкції.
Це стосується глянцевих полотен, на яких лінія в місці стику залишається досить помітною, на відміну від матових і сатинових поверхонь.
Виготовлені з ПВХ-плівок натяжні стелі зі швом не рекомендується встановлювати в приміщеннях, що не опалюються в холодну пору року.
І ще 4 фішки наших стель
Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Вы вже проголосували!
Ваш голос зарахованно!
Середній рейтинг / 5