Натяжні стелі в класичному стилі
Голосів:
Що відрізняє натяжні стелі в класичному стилі?
Великі прямокутні кімнати, прямі стіни і широкі карнизи, що відокремлюють поверхню стіни від стелі. Стіни поділяють полуколоннами і пілястрами. Часто використовується ліпнина у вигляді великих візерунків, різні фризи і інші декоративні елементи.
Основна гамма використовуваних кольорів в інтер'єрі це білі, блакитні, рожеві, світло-зелені, кремові приглушені тони.
Поширений такий елемент, як золото. Присутній дуже часто на всіх предметах інтер'єру. Золоті оправи для картин, позолочені світильники і посуд, ліпнина на стінах із золотим фарбуванням, великі дзеркала в золотих рамах і т.д. До таких інтер'єрів часто прибігає дворянство, і якщо заглянути в історію, то більшість палаців 19 століття в Російській Імперії були виконані саме в цьому стилі.
Фото Натяжних стель в класичному стилі 5plus
Актуальні питання про натяжні стелі в класичному стилі
Відповіді експертів в питаннях натяжних стель допоможуть вам краще розібратися в усіх нюансах вибору обробки для інтер'єру в нестаріючому класичному стилі.
Що характерно для класичного стилю в інтер'єрі?
Для цього стилю характерні багатство, але не помпезність, легкість, але не мінімалізм. Часто використовується багата обшивка меблів, округлі форми, вигнуті ніжки столів і стільців, гобелени і настінний розпис, складні портьєри і драпірування на вікнах, масивні кришталеві люстри. На підлозі використовують паркет, можуть бути мозаїчні малюнки.
Яке сучасне поняття «класичного стилю» в інтер'єрі?
Що стосується сучасного поняття «класичний інтер'єр», це просто оновлення інтер'єру, без використання будь-яких конкретних стилів в оформленні.
Зазвичай, роблячи ремонт в такому стилі, не залучають дизайнера, а просто оновлюють те, що вже застаріло. Стару техніку замінюють на нову. Оновлюють меблі. Клеять нові шпалери, застеляють нову підлогу і встановлюють нову стелю.
Без залучення дизайнера і візуалізації майбутнього проекту, часто, важко уявити яким буде результат, тому зазвичай в оформленні використовують стримані тони, наближені до натуральних. Білий, сірий, бежевий, коричневий, зелений і блакитний - основні кольори для таких експериментів.
Який колір натяжної стелі вибрати для класичного стилю?
Натяжні стелі в класичних інтер'єрах, якщо це епоха античності, використовують зазвичай білий колір, глянцеву та матову фактури. На них можна нанести малюнок фотодруку ліплення або тематичних картин як на всій площі, так і на окремих ділянках. Стик стелі і стіни обов'язково декорується ліпниною або різьбленим карнизом.
Якщо ж це класичний інтер'єр, в сучасному понятті слова, то найбільш популярними в таких інтер'єрах, є натяжні стелі бежевих відтінків від самого світлого і до темно-коричневого.
Які фактури і комбінації кольору стелі підходять для класичного стилю?
В основному-це саме глянсова фактура. 70% замовлень - це глянсові натяжні стелі бежевих відтінків.
Популярною є комбінація кольору або фактури, наприклад білого і бежевого кольору або бежевого і коричневого. І нехай ви не професійний дизайнер і не любите авангард, головне, що б у Вашій оселі був затишок і душевне тепло, тоді будь-який інтер'єр буде виглядати краще, ніж саме ультрамодний містечко.
Яку систему освітлення краще організувати на стелі натяжній в класичному стилі?
Найбільш підходящим джерелом освітлення в цьому випадку є люстра, яка може бути виконана з матового скла або прикрашена кришталевими підвісками. В якості альтернативного варіанту можна використовувати світильники з химерними формами. Закріплюється штучне джерело світла, як правило, по центру стелі. А ось будь-які металеві світильники простих форм - табу для інтер'єру в класичному стилі.
Натяжні стелі в класичному стилі плюси і мінуси
У порівнянні з використанням для стельової обробки позолоти, бронзи, ліпнини та інших деталей з натуральних матеріалів, натяжні стелі мають набагато більше плюсів.
Крізь натяжні полотна не проникає вода, тому вони надовго допомагають вирішити проблему затоплення квартир.
Установка герметичного полотна натяжного дає невеликий шумоїзолірующий ефект в приміщенні.
Якщо порівняти між собою вартість натуральних матеріалів і натяжних полотен, установка останніх більш вигідна.
Процес установки натяжних стель не супроводжується пилом і брудом, тому може бути організований по закінченні чорнових ремонтних робіт.
Правильно натягнута натяжна стеля має ідеально гладку поверхню без тріщин і інших дефектів.
Єдиний мінус - це те, що стелі натяжні з ПВХ не можна використовувати в холодних приміщеннях, оскільки низькі температури на них погано впливають.
І ще 4 фішки наших стель
Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів:
Вы вже проголосували!
Ваш голос зарахованно!
Середній рейтинг / 5