Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни

Терминология по натяжным потолкам 5plus

До нас часто звертаються із запитаннями: хто такий дилер? Чим відрізняється дилерська мережа від партнерської? і т.д. Щоб вам було легше орієнтуватися у термінології і позначеннях, які стосуються встановлення натяжних стель і роботи компанії 5Plus, ми створили цю статтю. Тут зібрані ключові поняття, детальну розшифровку яких дали наші фахівці.

Термінологія, позначення і поняття, які використовуються у роботі компанії 5Plus

Дилер компанії – особа або компанія, яка купує продукцію компанії 5plus, проте консультації, договори, заміри та монтаж здійснює самостійно.

Компанія 5plus у цьому випадку надає комплектуючі матеріали і/або полотна власного виробництва. До кожного полотна обов'язково додається гарантійний сертифікат компанії 5plus. Гарантія поширюється на якість самої плівки і якість обробки країв (швів).

Увага! Дилер є самостійною особою або компанією, за дії якої компанія 5plus відповідальності не несе.

Представник компанії – це особа або компанія, яка є офіційним представником компанії 5plus. У разі, якщо це компанія, обов'язкова наявність підтверджувальних документів, договір співпраці і спільного ведення бізнесу.

Компанія-представник зобов'язана діяти у рамках етикету, цінової політики та посадових зобов'язань відповідно до правил у компанії-виробнику 5plus.
У разі, якщо це особа, обов'язкова наявність документів, що підтверджують, що ця людина є співробітником компанії 5plus і має повноваження на здійснення тих чи інших дій.

Увага! Обов'язково вимагайте від компаній-виробників і осіб, які називають себе співробітниками компанії 5plus, відповідні документи або телефонуйте до нас у центральний офіс для уточнення ситуації.

Партнер компанії – це особа або компанія, яка надає послуги від компанії 5plus. У такому разі виступає в особі посередника між замовником і виконавцем (5plus). В обов'язки партнера входить первинна консультація і орієнтація замовника – скільки коштує натяжна стеля, її приблизна ціна з урахуванням ваших побажань і характеристик приміщення.

Увага! Усі етапи замовлення (крім первинної консультації) здійснює компанія 5plus! До них належать: заміри, прорахунок кінцевої вартості, укладання договору, виготовлення полотна, підготовка усіх матеріалів, монтаж і гарантійні зобов'язання.

Дилерська мережа – це мережа постійних дилерів, з якими працює компанія 5plus.

Увага! Якщо ви знаєте, що ваша компанія-установник натяжних стель є дилером компанії 5plus, то можете звертатися до компанії-виробника 5plus для консультацій або перевірки надійності компанії-установника.

Представництво – це компанія, яка є офіційним представником компанії 5plus.

Увага! Обов'язкова наявність відповідних документів (договір співпраці, статутний документ компанії 5plus).

Партнерська мережа – це мережа компаній, які мають у своїх магазинах і офісах рекламну продукцію компанії 5plus з відповідними позначками «партнерська мережа» або «партнер компанії».

Замірювальник компанії – це співробітник компанії 5plus, який виконує вимірювання приміщення під установку натяжної стелі. Уповноважений підписувати договір і брати авансовий платіж за погодженням цього питання зі співробітниками головного офісу.

Увага! Замірювальник компанії обов'язково повинен мати при собі усі фірмові атрибути компанії (договори, палітри, каталог, робочу брендовану форму). Замірювальник не призначає місце зустрічі для передачі авансових платежів. Усі операції здійснюються на території або офіційного офісу, або на території замовника.

Менеджер компанії – співробітник компанії, який виконує послуги консультаційного характеру. Уповноважений підписувати договір і брати авансові платежі відповідно до сум, зазначених у договорі, що підписується.

Увага! Менеджер компанії уповноважений на підписання лише на території офіційних офісів компанії і тільки на фірмових бланках 5plus. Передача авансового платежу можлива тільки на території офіційного офісу (за винятком, коли аванс приймає замірювальник).

Монтажники – фахівці компанії, які здійснюють монтаж натяжних стель. Повинні мати при собі усі фірмові атрибути компанії 5plus (каталог, робочу брендовану форму, брендований транспорт).

Вимірювання – це креслення натяжної стелі замовника, оформлене відповідно до «правил зняття креслень» і виконане на фірмовому бланку 5plus.

Монтаж –  установка натяжної стелі фахівцями компанії. Здійснюється у термін, зазначений у договорі. Час монтажу узгоджується з офіційним офісом.

Увага! Якщо на будь-якому з етапів взаємодії з компанією 5plus у вас виникнуть підозри, обов'язково телефонуйте до центрального офісу 5plus.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо