Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Рекомендації щодо вибору натяжних стель для квартири та будинку | Київ ⋆ Дніпро ⋆

Натяжне полотно – це один з найстильніших, практичніших та доступніших варіантів оформлення стелі. Його використовують у будинках та квартирах для створення ідеально рівної поверхні та оригінального інтер'єру.

Натяжні стелі мають такі переваги:

  • гарні експлуатаційні характеристики;
  • довговічність;
  • необмежені дизайнерські можливості;
  • полотна для різних бюджетів;
  • легкий догляд за поверхнею;
  • можливість приховати дроти та інші комунікації під полотном;
  • нескладне встановлення (середній час монтажу простої конструкції – 3-4 години).
potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

Вирішуючи, які натяжні стелі кращі, багато споживачів впадають у відчай, бо не розуміють, на що звернути увагу насамперед. Різноманітність матеріалів на ринку також ускладнює вибір, тому у цій статті ми розберемо, які натяжні стелі бувають і як підібрати ідеальний варіант.

Основні види натяжних стель

Популярність натяжних полотен стрімко зростає. Ці конструкції використовуються для оформлення будь-яких кімнат у квартирі чи приватному будинку, а також офісів. Під час купівлі треба орієнтуватися на специфіку приміщення, персональні побажання та фінансові можливості. Однозначно відповісти на запитання, які натяжні стелі кращі, не можна, адже на вибір впливає декілька аспектів. Це дизайн, призначення приміщення, власні уподобання за кольором, формою, ефектами, освітленням та ін.

Типи полотен

Сучасні виробники пропонують декілька видів полотен для натяжних стель: ПВХ-плівку, тканину та склотканину. Останній матеріал менш популярний через складність монтажу та високу вартість, але він і міцніший. Більшість споживачів все ж таки вибирають плівку або тканину. Кожен вид має свої переваги та недоліки. Щоб зрозуміти, яка натяжна стеля краща, потрібно детально ознайомитись з особливостями різних полотен.

Плівкові стелі

Такі стелі переважно виготовляються з полівінілхлоридної плівки і мають товщину 0.2-0.4 мм. У нормальних умовах поверхня зберігає первісний вигляд і не вигоряє 20-25 років. Серед переваг матеріалу:

  • вологостійкість, завдяки якій плівкові стелі монтуються в кухні та ванній кімнаті;
  • висока ударостійкість;
  • стійкість до високих температур (до +75 °С, але за перевищення цього показника деформується);
  • простота у догляді (досить протирати поверхню ганчіркою раз на два роки).

Величезною перевагою матеріалу є його бюджетна вартість, тому роздумуючи, яку натяжну стелю зробити, пам'ятайте, що плівкове покриття – найдешевше (якщо йдеться про прості конструкції). Водночас плівка має і низку мінусів, серед яких:

  • втрата еластичності та поява тріщин за низьких температур;
  • не стійкість до порізів та проколів.

Плівковий матеріал не дихає, тому після монтажу рекомендується провітрювати приміщення. ПВХ-плівка найкраща для створення багаторівневих конструкцій та дизайну «Зоряне небо». Її часто вибирають для доповнення інтер'єру із дзеркальними компонентами. Також, якщо вас цікавить, які світильники вибрати для стель, відповідаємо: для виробів з ПВХ-плівки краще використовувати світлодіодні лампи.

potolok-dlya-kvartiry

Тканинні стелі

Тканинні натяжні стелі мають товщину 0.25 мм, їх переважно вибирають для оформлення кімнат з великою площею. Вони мають чудовий вигляд в інтер'єрі у класичному стилі. Придатні для приміщень із протягами та постійними коливаннями температури. Серед переваг матеріалу виділяють декілька:

  • стійкість до високих та низьких температур;
  • зносостійкість та стійкість до більшості механічних впливів (проколи, порізи, удари);
  • повна екологічність, що особливо важливо для людей, які стежать за своїм здоров'ям, дітей та алергіків.

Вартість тканинних натяжних стель набагато вища, ніж плівкових, але споживачів приваблює їхня надійність та міцність. Основним недоліком тканини є неможливість монтажу в кухні, ванній та інших приміщеннях з високою вологістю. У таких приміщеннях полотно може втратити початковий вигляд: воно розтягується, на поверхні виникають розводи. Догляд за стелею набагато складніший, адже забороняється використання води та ацетону для усунення забруднень.

potolok-dlya-kvartiry

Фактури натяжних стель

Домогтися правильної організації простору та збереження основного стилю оформлення можна за допомогою фактури оздоблювальних матеріалів. Це ще один фактор, який треба врахувати під час вибору натяжної стелі. Основними видами є гладкі, тиснені та перфоровані поверхні.

Фахівці виділяють декілька підвидів фактур:

  1. Металік. Має характерний металевий блиск, здатний змінювати відтінок залежно від освітлення (денне, штучне).
  2. Перламутр. Порадує незвичайними перлинними переливаннями та м'яким, ніжним дизайном.
  3. Замша. Є імітацією натуральної шкіри з невеликими ворсинками.
  4. Мармур. Імітує гладку поверхню, доповнену невеликими прожилками, властивими для цього матеріалу.
  5. Шовк. Зовнішній вигляд натяжної стелі нагадує натуральну тканину з ледь помітним малюнком.

Виробники натяжної стелі пропонують безліч сучасних ідей для створення стильних інтер'єрів. Різноманітність матеріалів вражає, але базовими, як і раніше, залишаються матові та глянсові вироби. Тому далі розглянемо, яку натяжну стелю – матову або глянцеву – краще вибрати.

Які натяжні стелі кращі: матові чи глянсові?

Глянсові стелі виготовляються із ПВХ-плівки, тому вони мають усі функціональні особливості цього матеріалу. Стануть чудовим варіантом для цінителів новаторства та сучасності в інтер'єрі. Глянцева поверхня має високу відбивну здатність (майже 95%), тому працює як приглушене дзеркало. Це візуально збільшує простір, але є недоречним у приміщеннях з великою кількістю меблів. Основним недоліком цього матеріалу є відображення у ньому усіх предметів в кімнаті, автомобільних фар, вуличного світла та інших відблисків, що негативно впливає на нервову систему людини.

Матова поверхня досягається шляхом обробки поліестером, ПВХ-плівкою або склотканиною. Такі натяжні стелі припадуть до душі поціновувачам затишку та елегантності. Цей вид оформлення вже став класикою, адже він пасує до будь-якого інтер'єру незалежно від розмірів кімнати та її завантаженості. Крім того, матове покриття відкриває багато можливостей для дизайну. Фарбування, нанесення зображення, доповнення незвичайними світильниками – будь-які експерименти будуть доречними. Але виробники відзначають, що найпопулярнішими незмінно залишаються білий колір та пастельні тони.

potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

Сатинові стелі як золота середина

Матові та глянсові полотна – немов два різні полюси, але чи існує золота середина між двома фактурами? Таким варіантом є сатинова натяжна стеля, яка має універсальну фактуру з перламутровими переливами і м'якою відбиваючою здатністю без відблисків. ЇЇ можна використовувати для монтажу прихованого LED-підсвічування, оформлення ширяючими світловими лініями і точковими світильниками, оскільки рівномірно розподіляє світло.

Сатинові стелі мають такі переваги:

  • вологостійкі;
  • прості у догляді;
  • варіанти під будь-який інтер'єр;
  • гарний та естетичний зовнішній вигляд;
  • різноманітність відтінків.

Якщо ви шукаєте універсальний варіант, щось середнє між глянсовою та матовою фактурою, то сатинові стелі стануть найкращим варіантом. Вони створять у приміщенні гармонійну атмосферу та домашній затишок.

Види натяжних стель за кількістю рівнів

Обіграти місце у приміщенні можна не тільки за допомогою фактури та кольору натяжних стель. Кількість рівнів також впливає на зовнішній вигляд полотна та позначається на загальному дизайні кімнати.

Існує три категорії стель за кількістю рівнів:

Однорівневі стелі є найпростішими та найпопулярнішими. Їх можна встановити у будь-якому приміщенні, а монтаж займає декілька годин. Можливе оформлення стельового простору спільно з гіпсокартоном, але не можна поєднати декілька видів полотен (наприклад, плівкове та тканинне).

Багаторівневі стелі призначені для оригінального оформлення і великих приміщень. Якщо ви хочете створити оригінальний інтер'єр і роздумуєте над питанням, яку натяжну стелю вибрати, то відповідь очевидна – лише багаторівневі конструкції (два, три та більше ярусів). З їх допомогою можна:

  • візуально змінювати параметри приміщення (довжину, ширину, висоту тощо);
  • поєднувати різні види полотен;
  • створювати гру кольору та контрасти;
  • експериментувати з освітленням;
  • розділяти простір на зони.

Вартість монтажу буде високою, але така конструкція кардинально змінить будь-яке приміщення.

potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

3D стелі – це окремий тип багатоярусних конструкцій, що характеризується спеціальним дизайном. Її вартість значно дорожча за інші варіанти, монтаж складний і тривалий. Але фінальний результат виправдовує ціну оформлення та складність конструкції. Урізноманітнити дизайн можна фотодруком або незвичайними візерунками.

Які кольори натяжних стель найпопулярніші

Колір візуально впливає на простір, загальний дизайн і психоемоційний стан людей. Тому до вибору відтінку варто підійти відповідально, а отже керуватися не лише власними уподобаннями, а й особливостями кімнати, стилем оформлення.

Основні кольори та їхні особливості:

  1. Білий. Це універсальний колір, здатний вписатися у будь-який інтер'єр від класики до модерну. Він візуально збільшує кімнату, надає їй легкості, гарно поєднується з іншими відтінками, але не найкращий варіант для зонування простору.
  2. Бежевий. Чинить заспокійливий вплив, добре комбінується з різними стилями та іншими відтінками.
  3. Блакитний. Психологи рекомендують вибирати полотно блакитного чи рожевого кольору для створення романтичної обстановки.
  4. Червоний. Цей колір часто стає причиною суперечок, адже одні називають його кольором любові та пристрасті, інші вважають сильним подразником для людини. Залежно від загального дизайну кімнати він може стати фішкою інтер'єру, а також є вдалим варіантом для зонування та гри на контрасті.
  5. Світло-коричневий. Один із універсальних відтінків, гарно поєднується з бежевим кольором. Надає приміщенню солідності, використовується для оформлення робочої зони чи кабінету.

Темні кольори (чорний, сталевий, фіолетовий, темно-синій та ін.) мають гарний вигляд у високих приміщеннях, їх переважно доповнюють композицією «Зоряне небо». Для створення оригінальної стелі можна використовувати декілька відтінків. Особливо привабливий такий варіант буде на багаторівневих конструкціях.

 

Натяжной потолок нежность и изысканность | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок нежность и изысканность | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Белый глянцевый натяжной потолок | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Белый глянцевый натяжной потолок | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок в бело-серой ванной  | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок в бело-серой ванной  | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Офис | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Офис | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

Світильники для натяжних стель

Натяжні стелі передбачають монтаж вбудованих світильників різних видів. Але під час встановлення важливо враховувати експлуатаційні параметри матеріалу та температурні обмеження: якщо не дотримуватися рекомендацій, полотно може втратити привабливий зовнішній вигляд.

Які світильники краще вибрати для натяжних стель:

Лампи розжарювання мають найбільші обмеження порівняно з іншими видами. Максимальна потужність джерела світла не повинна перевищувати 60 Вт для тканинних тканин і 40 Вт для плівкових. Водночас потрібно залишити проміжок не менше 12 см між полотном і перекриттям для вентиляції. Головною перевагою ламп розжарювання називають бюджетність, але період їхньої служби складає всього 1000 годин.

Галогенні лампи характеризуються яскравим жовтим кольором, що ідеально для освітлення робочої зони. Під час їх встановлення потрібно залишити вентиляційний отвір від 6 см. Максимальна потужність становить до 35 Вт і до 20 Вт для тканинних стель і плівкових відповідно. Середній термін експлуатації галогенних ламп – 2-4 тисячі годин.

Світлодіодні лампи зовсім не нагріваються, тому не мають жодних обмежень щодо встановлення. Вони найбільше придатні для монтажу в натяжних стелях, можуть використовуватися як основне джерело світла або для створення світлових ефектів. Серед переваг – економічність та тривалий термін служби (у середньому приблизно 5 років).

Особливості монтажу натяжних стель

Надійність та вартість конструкції натяжного полотна залежить від обраного типу монтажу. Зараз виробники пропонують два варіанти встановлення: за допомогою гарпунної та клиноподібної систем.

Переваги гарпунної системи:

  • монтаж триває трохи більше 3-4 годин;
  • можливий невидимий обхід інженерних комунікацій;
  • у разі затоплення можна встановити нове полотно на ті ж кріплення;
  • придатна для монтажу у важкодоступних місцях (наприклад, за меблями без пересування).

Істотним недоліком гарпунної системи є провисання полотна через декілька років експлуатації, через що стеля втрачає естетичний вигляд. Система не придатна для тканинних полотен, а процес приварювання до ПВХ-плівки може тривати багато часу.

Переваги клиноподібної системи:

  • не потрібно ніякої підготовки – монтаж здійснюється одразу після зняття вимірів;
  • є регулювання натягу, що виключає ризик провисання;
  • придатна для всіх типів полотен;
  • декоративний плінтус прилягає щільно до стіни, покращуючи загальний вигляд стельового простору.

Монтаж клиноподібної системи в рази складніший, тому тут важлива професійність майстрів. Клиноподібні кріплення не можна встановити у важкодоступних місцях і вони не використовуються для повторного перетягування. Під час монтажу завжди залишається помітний обхід труб, але відсутність провисання значно покращує вигляд стельового простору.

potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

Постачальники натяжних полотен

Якість та ціна натяжних стель здебільшого визначаються виробником та країною, у якій виготовляються полотна. Споживачі віддають перевагу продукції з Європи та Китаю.

Німеччина. Основний виробник натяжних полотен у Німеччині – компанія Pongs. Продукція бренду відрізняється міцністю, безпекою та стійкістю до коливань температур. Основна особливість тканинної стелі цього бренду – можливість видалення забруднень за допомогою мийних засобів.

Франція. Найвідоміший французький бренд натяжної стелі – компанія Clipso. Підприємство випускає тканинні полотна зі складним плетінням, наносить на поверхню фотодрук та акриловий розпис. Товари бренду характеризуються довговічністю (понад 10 років служби) та надійністю.

Китай. Продукція країни цінується за невисоку вартість. Але не всі виробники пропонують якісну продукцію. Одним із гідних брендів натяжних полотен у Китаї є компанія MSD. Її полотна відповідають європейським стандартам, є екологічними та надійними.

Вибираючи, яку натяжну стелю зробити, перевіряйте документи на товар, переконайтеся, що він має сертифікати якості. Компанія 5plus пропонує лише міцні та безпечні натяжні полотна, здатні задовольнити будь-які споживчі запити та призначені для різних типів приміщень.

Як вибрати натяжні стелі для різних кімнат

Кожне приміщення у квартирі чи будинку має певну функцію. Вкрай важливо врахувати експлуатаційні параметри приміщення, його геометрію та особливості дизайну, вирішуючи, які натяжні стелі краще вибрати.

Які натяжні стелі найкращі для кухні

Єдиний варіант для оформлення стелі в кухні – ПВХ-плівка. Вона водонепроникна, не вбирає запахи, не притягує жир та пил, а також легко миється. Бажано вибирати однотонне полотно у яскравих, насичених тонах.

Яку натяжну стелю краще вибрати для залу

Зал чи вітальня – основна кімната у кожній оселі, адже тут збираються гості, сім'я проводить багато часу разом. Під час оформлення стелі для вітальні враховуються такі критерії:

  • вибраний колір та візерунок не повинні дратувати жодного з мешканців;
  • краще вибрати пастельні тони – універсальні, стримані та приємні для очей;
  • важливо дотримуватись гармонійності, поєднуючи різні елементи декору.

Для оформлення зали можна використовувати будь-які види полотен та натяжних конструкцій. Гарний вигляд у приміщенні мають стелі з ніжним, нейтральним оформленням.

potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

Які натяжні стелі вибрати у спальню

Оформлення спальні натяжними стелями не має обмежень – вибирайте будь-яку фактуру та форму. Але потрібно обережно поставитись до глянцевих поверхонь: вони відображають світло і все, що відбувається в кімнаті, що може викликати дискомфорт. Для спальні можна вибирати романтичні, заспокійливі м'які відтінки. Найкращим вибором стануть матові або сатинові полотна у ніжних тонах, варіанти з фотодруком.

potolok-dlya-kvartiry

Яка натяжна стеля накраща для ванної кімнати

Зазвичай ванна кімната має невеликі розміри, тому глянсова плівка збільшить візуально приміщення. Респектабельний вигляд має фактура під мармур, а також яскраві життєрадісні відтінки. Застосування плівкового полотна у ванній дозволить захистити від затоплення приміщення, у якому найвищий ризик такої події.

Яку натяжню стелю вибрати для дитячої

У дитячій кімнаті вдалим буде натягнути тканинну стелю, адже це найбезпечніший матеріал. Полотно стійке до пошкоджень та ударів, тому можна не побоюватися активних дитячих ігор. Воно добре дихає, забезпечуючи нормальну вентиляцію та комфортну обстановку, що особливо важливо для дітей. Крім того, тканина має велику різноманітність варіантів оформлення. У дитячій пасуватимуть «Зоряне небо», тематичний малюнок і яскраве, барвисте забарвлення. Водночас для новонароджених та дітей до трьох років краще вибирати спокійні нейтральні відтінки.

potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

Модні натяжні стелі 2022 року

Сучасна мода, зокрема і в дизайні інтер'єрів, постійно змінюється, але натяжні стелі залишаються незмінним трендом. 2022 року дизайнери пропонують нові нестандартні ідеї для оригінального оформлення стельового простору. Найпопулярнішими є об'ємний декор, світлові ефекти, фотодрук, імітація натуральних матеріалів, комбінація різних фактур та відтінків.

Тренди в оформленні стель:

  1. Ширяюча стеля кардинально перевтілює простір на ексклюзивніший. До того ж встановлення такої стелі не надто складне. Ефект досягається шляхом створення світлового бар'єру за допомогою діодної стрічки. Вона розташовується по всьому периметру кімнати, візуально робить стелю ширяючою у повітрі. Освітлення може бути не тільки традиційним білим, але й інших відтінків, серед яких червоний, синій та зелений. Використовується в однорівневих та багаторівневих конструкціях. Експерименти з кольором світлової стрічки дозволяють створити казковий інтер'єр.

Іншим варіантом зі світловими ефектами є лінії, що ширяють (світлові). Вони можуть бути різної форми і розміщуються не по периметру, а окремими смугами по всій стелі. Таке оформлення надає оригінальності, а також дозволяє заощадити на встановленні додаткових світильників, адже світлові лінії можуть стати основним джерелом світла в кімнаті.

  1. Тіньова стеля – сучасна ідея, завдяки якій можна стильно оформити приміщення. Частково вона схожа на ширяючу стелю, тільки замість світлодіодної стрічки по периметру тут роблять отвір і встановлюють спеціальний тіньовий профіль, що створює ефект відступу з тінню. Може використовуватись для створення простих та багаторівневих конструкцій.  
  2. Композиція «Зоряне небо» має високу вартість, але це не завадило їй увійти до найпопулярніших дизайнів. Ефект створюється за допомогою тематичного фотодруку на глянсовій або матовій плівці, можливе також встановлення точкових світлодіодів, що імітують зірки. Особливо розкішний вигляд така натяжна стеля має у дитячій та спальні, але часто її використовують для оформлення вітальні.
  3. Натяжні стелі з фотодруком – зручний варіант для прикраси натяжного полотна, що змінює зовнішній вигляд кімнати. Можливий друк будь-якого за тематикою та складністю малюнка на ПВХ-плівці. Така стеля найкраща у просторих приміщеннях.
  4. Об'ємні натяжні стелі – це однорівневі конструкції, елементи яких зроблені у різних площинах. Можна створити будь-які «сюжети» – куполи, хвилі, краплі, дюни тощо.
  5. Мінімалізм – завжди у моді. Такі стелі функціональні, стримані та доречні у різних приміщеннях. Вони не обов'язково однотонні – можна зіграти на контрасті, комбінувати світлі та яскраві або насичені відтінки.
potolok-dlya-kvartirypotolok-dlya-kvartiry

Відповідність модним тенденціям – це добре, але не головне. При оформленні стелі важливо, щоб вона вписувалася у загальний дизайн приміщення і виконувала поставлені завдання, чи то створення затишку, ефектне зонування, відображення статусу або доповнення стилю.

Загальні рекомендації

Натяжні стелі придатні для будь-яких приміщень, але варто встановлювати плівкові тільки там, де немає різких коливань температур.

Так, на неопалюваних дачах краще натягнути тканинне полотно, оскільки плівка через низькі температури може втратити еластичність і потріскатися.

Щоб уникнути неприємних наслідків та надовго зберегти привабливість полотна, у таких приміщеннях потрібна підготовка. Зокрема, дерев'яне перекриття треба обробити антисептиком, а стан покрівлі перевірити і за потреби зробити ремонт, закласти усі щілини, інакше простір між перекриттям та натяжною стелею стане місцем проживання комах або гризунів.

У новому будинку монтаж натяжних стель неможливий – потрібно дочекатися повного усадження будівлі.

Незважаючи на деякі складнощі, у приватному будинку за допомогою натяжних стель можна приховати нерівності перекриття та комунікації, покращити теплоізоляцію та візуально збільшити простір.

І ще 4 поради як вибрати натяжну стелю:

  • Не заощаджуйте на якості матеріалу. Не дарма кажуть, що скупий платить двічі: економія на якості приведе до додаткових витрат, адже дешеві полотна мають набагато менший термін служби, вони недостатньо стійкі до різних впливів.
  • Не захоплюйтесь складними дизайнерськими проєктами, які можуть швидко набриднути. Стильний дизайн можна створити за допомогою двох контрастних кольорів. Якщо вони поєднуються з основним інтер'єром і доповнюють один одного, приміщення матиме естетичний і модний вигляд.
  • Не бійтеся запаху пластику у перші дні після монтажу ПВХ-плівки. Цей матеріал має специфічний запах у перші декілька тижнів після встановлення. Усунути проблему можна частим провітрюванням приміщення, але якщо вам штучний запах не прийнятний, вибирайте полотно з тканини.
  • Не робіть одноманітними стелі в усіх кімнатах, це поширена помилка серед споживачів, адже одноманітність – це нудно, некрасиво і непрактично. Під час вибору враховуйте специфіку приміщення, тому використовуйте різні полотна для різних кімнат.

potolok-dlya-kvartiry

Скористайтеся цими рекомендаціями, щоб створити особливий інтер'єр та не помилитися з вибором. А купити натяжні стелі, що відрізняються надійністю, міцністю та естетичністю, зручно в компанії 5plus. Здійснюємо доставку до різних міст України, серед яких Дніпро, Київ, Харків та Запоріжжя. Для отримання консультації та оформлення замовлення зателефонуйте нам або напишіть повідомлення у чат.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо