Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Підготовка стелі для натяжної стелі. Рекомендації 5plus

Монтаж натяжних стель вимагає певної підготовки, причому підготовки потребує не лише базова стеля, але й приміщення загалом, тому про підготовчі роботи варто думати не тільки працівникам, але й господарям.

Правильна підготовка до встановлення натяжної стелі виключає ризик деформації і провисання натяжної стелі, а також утворення конденсату.

Першорядне правило установки натяжних стель – монтаж натяжної стелі здійснюється наостанок, в ідеалі, після того, як у приміщенні закінчаться усі оздоблювальні роботи (вирівнювання стін, стелі, установка вікон і дверей, підготовка електрики, поклейка шпалер, укладання плитки, монтаж панелей).

Натяжні стелі і підготовка приміщення

мебель и подготовка к установке

Якщо у приміщенні є меблі та інші елементи інтер'єру, їх потрібно відсунути від стін у центр приміщення або хоча б на 30 сантиметрів від стін, щоб забезпечити вільний доступ до місць кріплення полотна. По можливості на час установки стелі меблі з приміщення можна винести, а найгабаритніші елементи перетягнути у центр приміщення і накрити захисною поліетиленовою плівкою.

При установці немає ніяких передумов для пошкодження меблів. Все це робиться лише для того, щоб звільнити працівникам доступ до кріплень і дозволити їм швидко та якісно виконати свою роботу.

Вироби з тонкого пластику, які не можна винести (наприклад, пластикові віконні куточки), необхідно обклеїти малярським скотчем, інакше вони можуть деформуватися від сильного нагріву повітря. Необходімо звільнити доступ до стін, винести з кімнати такі елементи декору, як картини, квіти і ін. подготовка изделий из пластика перед установкой
убираем технику и растения перед установкой

Бажано винести також техніку та електроніку, яку можна легко пошкодити. До того ж, підвищення температури може вивести її з ладу.

Підвищення температури можуть не перенести і кімнатні рослини, тому їх з кімнати на час установки теж краще прибрати.

Щодо підлоги, то її краще постелити до установки стелі, особливо, якщо планується паркетне укладання, яке вимагає шліфування і лакування. Це запобігає осіданню пилу на стелі. А на час монтажних робіт підлогове покриття достатньо накрити будівельним картоном.

Однак, якщо підлога буде делікатнішою (ковролін, лінолеум), її краще укласти після установки натяжного полотна.

подготовка пола к установке потолка

Як уже зазначалося, обробка стін (вирівнювання, плитка) здійснюєтья до установки натяжної стелі (мінімум – за 3 дні). Поклейку шпалер можна виконувати як до, так і після установки натяжної стелі.
Якщо стеля встановлюється у ванній, краще, якщо в ній буде мінімум сантехніки, щоб працівники могли дотягнутися до стелі.

Підготовка стелі під натяжні стелі

уборка потолка и предметов выбор освещения

Особливої підготовки перед установкою натяжного полотна базова стеля не потребує. Її не потрібно фарбувати і вирівнювати, тому що поверхня стелі все одно буде прихована.

Проте, слід прибрати зі стелі все, що може з часом відпасти. Навіть частинки шпаклівки або фарби можуть бути помітні на полотні, і як наслідок, призвести до його пошкодження.

А щоб прибрати предмети, які потраплять на полотно, стелю слід демонтувати, а ця послуга теж коштує грошей.

Коли дефекти базової стелі усунені, необхідно зайнятися електрикою. Усі лампи потрібно закупити заздалегідь і узгодити з майстрами їх розташування і систему освітлення загалом.

Щоб уникнути перегріву натяжної стелі, потрібно використовувати лампи певної потужності:

  • лампи розжарювання – не більше 60 Вт,
  • галогенні – не більше 35 Вт,
  • енергозберігаючі та світлодіодні – без обмежень.

Пропонуємо вам ознайомитися також з інструкцією з вибору освітлення.


Підготовка до встановлення натяжної стелі може вимагати зусиль тільки за певних обставин, але загалом – це нетрудомісткий процес.

Головне – грамотно і раціонально продумати і спланувати процес підготовки і установки, тоді проблем не виникне, а стеля прослужить вам довго й надійно.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо