Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Переваги та особливості конструкції натяжних стін Київ ⋆ Дніпро ⋆

Ні для кого не секрет, що натяжні стелі – це сучасний спосіб оформити звичайні відштукатурені стелі. Вироби з плівки або синтетичної тканини мають низку переваг. Вони зносостійкі, безпечні, прості у догляді, наявний великий вибір декорування кольором, фактурою, малюнком тощо. Тому не дивно, що натяжне полотно стали використовувати як оздоблення не тільки стелі, але і стін.

Давайте розберемося, що таке натяжні стіни, як встановлюється полотно і чи воно зберігає схожі властивості зі стельовою натяжною конструкцією.

Що таке натяжні стіни і чим вони відрізняються від натяжних стель?

Технологія встановлення натяжного полотна на вертикальну поверхню мало чим відрізняється від монтажу стельового покриття. По суті, натяжні стіни – це ті ж стелі, тільки встановлені вони в іншій площині. У чому полягає схожість, а у чому відмінності?

  • Як і у випадку з натяжною стелею, по периметру тієї поверхні кімнати, яку перетягуватимуть полотном, кріплять монтажний профіль. Найчастіше це спеціальна металева конструкція. На ній фіксують натяжне покриття.
  • Способи встановлення натяжного полотна на стіни застосовують ті ж, що і у стельових роботах: гарпунний, штапиковий, кліпсовий. Можливе використання стандартного способу кріплення з пластиковою вставкою з 1,5 см по контуру або безщілинний метод, внаслідок якого у вас буде рівний стик зі стелею, підлогою та сусідньою стіною або її окремою частиною.
  • Нюанс стін – наявність вимикачів, розеток та інших елементів, що вбудовуються. Тому до натягування полотна монтуються спеціальні заставні, прокладаються дроти, кріпляться комунікаційні лінії тощо.
  • Після того як зроблені усі «електропроцедури», натягується саме полотно. Такий варіант оформлення стін допускає прикрасу покриття фотодруком, ліпниною, різною фактурою та фарбами.
  • На натягнуту поверхню над заставними кріпляться розетки, вимикачі, освітлювальні прилади, полиці та інші елементи декору, продумані заздалегідь.

Після цього ви можете насолодитися виконаною роботою. Як видно, процедура встановлення натяжних стін практично ідентична з монтажем натяжних стель.

Головна відмінність – це полотно. Звичайно, наявність можливості вибору відтінків, фактур та дизайну робить його схожим на стельове покриття. Але це не зовсім так. Настінне полотно виготовляють зі спеціальної термозбіжної плівки, яка міцніша за матеріал, що використовується для обробки стелі.

Плюси та мінуси натяжних стін порівняно зі звичайними оздоблювальними матеріалами

Натяжні стіни мають багато переваг, якими не можуть похвалитися традиційні способи обробки:

  1. Перед монтажем натяжної стіни базову поверхню в кімнаті немає необхідності вирівнювати або наносити шпаклівку у декілька шарів, як, наприклад, перед тим як клеїти фотошпалери. Достатньо буде звичайної штукатуреної стіни, щоб встановити на неї натяжне полотно. Якщо у вас стіна з цегли, то можна розтягнути натяжний матеріал зверху цегли. Однак, щоб прибрати щілини між цеглою і покращити показники термоізоляції, все ж таки краще нанести тонкий шар штукатурки.
  2. Натяжні стіни не мають швів. Тоді як звичайні шпалери наносяться смугами і на близькій відстані можна побачити шви. Крім того, малюнок на шпалерах не завжди збігається. Похибка навіть на декілька міліметрів псує загальне враження. Натяжна стіна – це одне суцільне полотно, яке не має швів і зображення на ньому йде у високій роздільній здатності, без перекосів.
  3. За натяжною стіною можна приховати комунікації. Усі дроти і трубки розташовані у просторі між полотном та стіною. Немає необхідності штробити базову основу. Крім того, простір, що утворився, використовують для проведення звукової і теплової ізоляції.
  4. На натяжну стіну можна наносити будь-який малюнок способом фотодруку, використовувати різні фактури, декоративні методи встановлення – втілити усі дизайнерські ідеї.
  5. Колір чи малюнок на натяжній стіні не тьмяніє і не вигоряє з часом. Полотно добре переносить вплив сонячних променів. Термін служби такої конструкції сягає 30 років. Компанія 5Plus видає гарантію на натяжне покриття стіни на 12 років.
  6. Матеріал, який використовують для покриття стін, вологостійкий, тому на відміну від паперових шпалер, натяжну поверхню можна очистити водою. Якщо з'являться плями, бризки та пил, то їх видаляють вологою губкою та мильним розчином. Водночас утримуйтеся від абразивних щіток та сильних хімічних очисників. Вологостійкість дозволяє встановлювати натяжні стіни у ванних кімнатах, критих басейнах, саунах та лазнях (не в парилці).
  7. Монтажні роботи зі встановлення натяжних стін проходять швидше і залишають менше сміття порівняно з іншими видами оздоблення.

Проте, як і у випадку з натяжною стелею, полотно для оздоблення стін схильне до пошкоджень гострими предметами. Крім того, поріз може розповзтися і збільшитись у розмірах. Якщо така ситуація сталася, викличте монтажників, які встановлювали конструкцію. Вони склеять краї акуратно та непомітно. Якщо ж пошкодження були більшими за розміром, доведеться замінювати натяжне полотно. Але на захист натяжних стін варто сказати, що на паперових шпалерах теж утворюються подряпини та різні пошкодження і необов'язково від гострих предметів. У цій ситуації склеїти їх непомітно не вдасться.

М'якість натяжного матеріалу не дозволить вам після встановлення вішати на неї полиці та інші важкі предмети за допомогою кріплень, що вбиваються у стіни. Тому перш ніж замовляти встановлення, продумайте, які додаткові елементи ви захочете монтувати на стіну. Так, працівники перед натягуванням полотна встановлять монтажні закладні майданчики.

На перший погляд може здатись, що встановлювати натяжні стіни легше, ніж натяжні стелі. Але це не так. Ви можете самостійно поклеїти фотошпалери, але монтаж натяжних конструкцій краще довірити професіоналам.

Ми з'ясували, що натяжні стіни – це ефективний, практичний і красивий спосіб оздоблення, який тільки стає популярним. Однак, перш ніж вибрати варіанти натяжних полотен у власну кімнату, рекомендуємо детальніше ознайомитися з різними варіантами дизайну стін.

Криволинейный шов с комбинацией цвета | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Криволинейный шов с комбинацией цвета | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Глянцевый натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Глянцевый натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Глянцевый натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Оригинальный натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Оригинальный натяжной потолок в зале | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

Декорування стіни за допомогою натяжних полотен

Існує декілька способів прикрасити стіну у кімнаті за допомогою натяжного покриття.

По-перше, це нанесення фотодруку. Цей спосіб – найпопулярніший серед наявних. Він має низку переваг і велику кількість дизайнерських варіантів. Так як фотографія, особливо надана замовником, може бути абсолютно неповторною.

Доповнюють малюнок, нанесений на натяжне полотно методом фотодруку, різними освітлювальними приладами та прихованим підсвічуванням. Споти можна встановлювати по контуру стіни, щоб візуально виділити все зображення, створити ефект наявності об'єму. Для акцентування уваги на певних частинах художньої композиції світильники монтують у заздалегідь підготовлені місця. Таким чином, малюнок набуває сенсу. Що стосується прихованого підсвічування, погодьтеся, жодні фотошпалери не створять ефект прихованого свічення із зображення.

По-друге, напівпрозора натяжна стіна. Жодний інший вид обробки не зможе повторити цей прийом декору. Після встановлення натяжного полотна ви отримуєте стіну, яка світиться, по всій площі. Крім естетичної складової, такий спосіб має і практичну. У тому приміщенні, де мало світла, напівпрозора натяжна стіна стає додатковим освітлювальним приладом. Можна оформити її окрему ділянку у вигляді відкритого вікна, проходу до освітленого залу тощо. Такий прийом краще використовувати не по всій площині стіни, а, наприклад, у ніші або на частині, що виступає – колоні, арці.

Варто зазначити, що встановлення рівномірного освітлення під натяжним полотном вимагатиме додаткового простору, що дорівнює 10 см. Врахуйте цей момент, якщо хочете декорувати стіну напівпрозорим способом. Виберіть ту ділянку в кімнаті, де незначний відступ від базової стіни не зашкодить загальному інтер'єру та об'єму приміщення.

Третій спосіб іде в комплекті з декором стелі. Вибираючи стелю, що переходить на стіну, натяжним полотном доведеться обтягувати ці дві поверхні. Ви визначаєте форму і крутість вигину, колір і фактуру ділянки, що «сповзає», а професійні монтажники втілюють ваш задум в реальність.

І насамкінець варто сказати про декорування натяжним способом ніші у стіні. Обтягнутий полотном отвір будь-якого розміру можна доповнювати різьбленими, дерев'яними рамами або багетами з металу. Такий спосіб декорування підійде для будь-якої стилістики приміщення: від сучасної до традиційної.

Вибираємо натяжне полотно за фактурою

Крім кольорів та способу оформлення натяжні полотна для стін відрізняються за фактурою. Існує глянець, матове, тканинне та арт-покриття.

  1. Глянсові натяжні стіни. Натяжні полотна з такою фактурою після встановлення переливатимуться і відображатимуть предмети в інтер'єрі, на які впаде світло. Глянцеве полотно створює ефект дзеркала. З його допомогою ви зможете візуально посунути стіну. Приміщення стане просторішим та світлішим. Кольорову глянцеву натяжну стінку встановлюють частіше не на всю поверхню, а на певну частину – опуклу або нішеву.
  2. Матові фактури поступаються візуальними ефектами глянсовим. Однак деякі замовники віддають перевагу саме цій обробці. Чому? Біла матова натяжна стіна схожа на оштукатурену або пофарбовану поверхню. Матова фактура – ​​для прихильників класики. Натяжне полотно стіни може бути пофарбоване у білий колір або пастельні тони.
  3. Сатинове покриття. Фактура настінного полотна відрізняється за рівнем непрозорості. Є напівматові та напівглянсові варіанти. Вони називаються сатиновими. Натяжна стіна з сатиновою фактурою не має сильного відображення, але деякий переливчастий ефект все ж таки буде.
  4. Тканинна фактура полотна натяжної стіни. На обробленому текстилі часто розташовують малюнок. Завдяки особливостям фактури він має інший вигляд, ніж на гладкій плівковій. Тут вирішальним моментом у виборі є уподобання замовника. Крім того, тканина чудово витримує коливання температури. Тому, якщо ви хочете встановити натяжну стіну у приміщенні, що не опалюється, використовуйте цей матеріал.
  5. Арт-полотно із зображенням. Ці натяжні плівки поставляються з нанесеним під час виробництва малюнком, з різними фактурами. Вибрати натяжну стіну з арт-полотном ви можете у каталозі інтернет-магазину «5Plus».

Де у приміщенні встановити натяжну стіну?

Використовувати натяжне оздоблення стін у своєму будинку наважується не кожен. Але коли ви підете на цей крок, то анітрохи про нього не пошкодуєте.

Як ми вже говорили, натяжна стіна – це ідеально рівна поверхня, можливість вибрати колір, фактуру, розмір, щоб вигідно доповнити свій інтер'єр. Процедура монтажу займає набагато менше часу, ніж обробка іншими матеріалами. Крім того, натяжна стіна може бути в будь-якій кімнаті квартири: спальні, кухні, ванній кімнаті, вітальні. Вона має відмінний вигляд на видимих ділянках як центральний елемент дизайну приміщення. Ви можете замовити монтаж декорованої фотодруком стіни, наприклад над ліжком, за диваном, у великій ніші. Не забувайте, що малюнок ефектніший з підсвічуванням.

Що стосується громадських місць та зон, то натяжна стіна – відмінне рішення для оздоблення у коридорах, холах, залах, офісах, кабінетах.

Причому варіантів оформлення натяжного полотна стіни та його монтажу багато. Тому підібрати відповідний вигляд можна для кожного приватного або громадського приміщення, незважаючи на те, що такий спосіб обробки стін ще не став популярним.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо