Київ:+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Контакти

Call-center:0 800 217 587

Безкоштовно по Україні

с 9:00 до 20:00

Для приватних осіб

1Підбір Виберіть рішення, яке вам підходить 2ЗаміриЯкісний завмер - половина успіху! Довіртеся професіоналам3ЗамовленняЗамовлення зробити просто - зателефонуйте нам4ВиготовленняДізнайтеся про процес виготовлення: ОТ і ДО5УстановкаМи працюємо - ви відпочиваєте!6Оплата Просто гроші за мрію! 7Ви власник

Корпоративним клієнтам

ЗамовленняІндивідуальний підрахунок вартостіМонтажСтислі терміни монтажуДосвід Наш досвід - ваша впевненість

Для дилерів

НавчанняНаше навчання гарантує легкий стартКомплектуючіЗ нами надійноСпівробітництвоВеликий вибір, лояльні ціни
Освітлення стелі у вітальні. Рекомендації від 5plus

Натяжні стелі у вітальнях вже давно є одним з найцікавіших і правильних рішень. Так, найпростіший інтер'єр відразу перевтілюється, якщо встановлена натяжна стеля 5plus. Це додатковий акцент в інтер'єрі. Не занадто помітний, але гідний уваги.

Якщо ваша вітальня невелика і є високі стелі, встановіть натяжну стелю 5plus темнішого кольору, тоді ширина і висота кімнати вирівняються. Композиція буде мати більш пропорційний вигляд. Якщо ж приміщення велике, використовуйте, навпаки, світлі кольори. Якщо натяжна стеля буде темною, велика кімната виглядатиме приплющеною.

У кімнатах з вікнами з північного боку вибирайте теплі кольори і відтінки. У світлих кімнатах можна використовувати холодні кольори з невеликими теплими акцентними нотками. Ось ви і визначилися з кольорами натяжної стелі, навіть вже зробили замовлення.

Далі переходьте до вибору освітлення під натяжну стелю.

Освітлення у вітальні з натяжними стелями фото 5plus

Коричневый натяжной потолок в коридоре | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Коричневый натяжной потолок в коридоре | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок пано в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆Натяжной потолок пано в спальне | Портфолио 5Plus | Киев ⋆ Днепр ⋆

Сучасні ідеї і популярні варіанти освітлення вітальні

Найсучасніше і цікаве рішення – це, звичайно ж, стеля зіркове небо. На глянцевій поверхні натяжної стелі 5plus маленькі крапочки, які світяться, мають дуже ефектний вигляд. Благородно вигляд має і поєднання зоряного неба з білою глянцевою натяжною стелею.

Вдень це класика, проте ввечері – просто захват. Також, дуже приваблюють натяжні стелі із зоряним небом темно-синього і чорного кольору. Щось схоже на вечірнє небо або космічну далечінь. Звичайно, зоряне небо неможливо використовувати як основне джерело світла. Це розкішний декор у будь-якому інтер'єрі. А вигляд така стеля, у поєднанні з кришталевою люстрою або оригінальними світильниками, матиме неймовірний.

освещение натяжного потолка в гостинной люстрой точечное освещение натяжного потолка в гостиной светодиодное освещение натяжного потолка в гостиной

Освітлення люстрою

Найпоширенішим варіантом освітлення натяжної стелі у вітальні залишається, все ж таки, класична люстра з декількома лампочками і режимами включення.

Точкове освітлення

Використовуйте комбінації натяжної стелі і точкових світильників. Виділяйте зони відпочинку і роботи різними джерелами світла. Можете направити їх у різні боки і вийде гра світла і тіней – справжня пригода.

Світлодіодне освітлення

Світлодіодна стрічка по периметру також приверне увагу і створить акцент. Поєднайте її з люстрою у центрі і отримаєте цікавій варіант. Насправді, багато хто недооцінює силу світла у власній оселі.

Правильно скомбіноване світло підкреслить усі переваги вашої оселі, ну а недостатній або безглуздий може зіпсувати найдорожчий ремонт.

Натяжні стелі 5plus зроблять ваше житло чарівним, якщо ви просто додасте трішки світла і тепла!

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Вы вже проголосували!

Ваш голос зарахованно!

Середній рейтинг / 5

Контакти

Київ:

+38 (050) 457-77-30

вул. Олекси Тихого 104, оф. 308

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

http://5plus.kiev.ua

Дніпро:

+38 (073) 350-20-50

вул. Робоча 23В

з 9:00 до 17:00 (робота офісу)

з 9:00 до 20:00 (прийом дзвінків)

https://5plus.dp.ua/

Call-center:

0 800 217 587

Час роботи call-centra:

с 9:00 до 20:00

Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо